מרפאת חיסונים למטיילים

תמונה ראשית - מרפאת חיסונים למטיילים
מרפאת חיסונים למטיילים ברמב"ם סגורה באופן זמני.

עקב מגפת הקורונה והאילוצים שנוצרו בתחום הנסיעות והתיירות, המרפאה אינה פעילה כעת.
לא יינתן מענה לטלפונים או לפניות בדואר אלקטרוני,
בשלב זה (נובמבר 2021) אין צפי לפתיחה מחודשת של המרפאה.
הודעה על פתיחת המרפאה מחדש תופיע בעמוד זה בבוא העת.

אנו מתנצלים על אי הנעימות,
צוות מרפאת חיסונים למטיילים ברמב"ם.

מרפאת חיסונים למטיילים

בטיול לארצות מסוימות באפריקה, אסיה, מרכז ודרום אמריקה עלולים המטיילים להיחשף למחלות שאינן קיימות בארץ, כגון מלריה, קדחת דנגי, דלקת קרום המוח, כלבת, טיפוס הבטן, קדחת צהובה, צהבת ועוד.
מכיוון שבכל מדינה קיימים סיכונים שונים ומחלות שונות, מומלץ מאוד להתייעץ לפני הנסיעה עם המומחים שלנו. הייעוץ מאפשר להתאים כל מטייל את החיסונים הייחודיים הנדרשים לו, ובכך למנוע את רוב הסיכונים ולהפוך את הנסיעה לחוויה בטוחה ונעימה הרבה יותר.

לקוחות קופו​ת החולים מאוחדת ולאומית נהנים מהחזרים על החיסונים. לפרטים>.

מלבד איכות רפואית וייעוץ ע"י מומחים תהנו ברמב"ם משירות מהיר, הסדר חניה מיוחד בחניון רמב"ם, גישה נוחה בתחבורה ציבורית והסכמי החזר עם קופות החולים מאוחדת ולאומית, ועם ארגוני עובדים.

לכל שאלה או בירור אחרים נא פנו אלינו בדוא"ל ​ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מנהל מרפאת המטיילים ברמב"ם ד"ר עמי נויברגר התארח בתכניתו של ד"ר רפי קרסו בערוץ הבריאות וסיפר על הסיכונים הצפויים למטיילים בארצות שונות. לצפייה בסרטון>​​

 

מדוע לפנות למרפאת המטיילים ברמב"ם?
 
למה לפנות למרפאת החיסונים למטיילים?
בטיול ליעדים באפריקה, אסיה, מרכז אמריקה, דרום אמריקה ועלולים המטיילים להיחשף למספר מחלות שאינן קיימות או אינן שכיחות הי​ום בארץ, כגון מלריה, , קדחת דנגי, דלקת קרום המוח, כלבת, טיפוס הבטן, קדחת צהובה, צהבת ועוד.
בעזרת כמה כללי זהירות בסיסיים וקבלת חיסונים המותאמים במיוחד עבורך על ידי מומחים ניתן למנוע את רוב הסיכונים, ולהפוך את הנסיעה לחוויה בטוחה ונעימה הרבה יותר.
מכיוון שבמדינות שונות נפוצות מחלות שונות, נדרשת התייעצות פרטנית לגבי כל מטייל/ת והתאמת החיסונים באופן ייחודי למטייל ולתוכנית הטיול.

צרו איתנו קשר

שעות פעילות
ב 15:00-19:00

פרטי התקשרות:

    על מגיפות וסכנות עם ד"ר עמי נויברגר