מרפאת שיניים לתינוקות פעוטות ילדים ונוער

תמונה ראשית - מרפאת שיניים לתינוקות, פעוטות, ילדים ונוער

מרפאת השיניים לתינוקות פעוטות ילדים ונוער

צוות מרפאת השיניים לתינוקות, פעוטות, ילדים ונוער בקריה הרפואית רמב"ם כולל את רופאות השיניים המומחיות לילדים : ד"ר יעל פרי פרונט וד"ר אנדה רוזן-ולטר.

במרפאה מבוצעים מגוון רחב מאד של טיפולים: מילדים עם צרכים מיוחדים ועד ילדים בריאים לחלוטין, הזקוקים לטיפול מורכב או משולב עם רופאי שיניים מומחים בתחומים אחרים.

הטיפולים כוללים: טיפולים בשיני חלב ובשיניים קבועות, בניית תוכנית הגנה אישית לשיניים תוך ייעוץ והדרכה על הרגלי היגיינת פה, מעקב אחר התפתחות תקינה של בקיעת השיניים וטיפול בפגמים מולדים.
לכל ילד מותאמת דרך הטיפול לפי הצורך הטיפולי, יכולת שיתוף הפעולה של הילד וצרכיו הרפואיים. ניתן להשתמש בהסברים בלבד ובשיטות לניהול התנהגות של הילד לצורך השגת שיתוף פעולה, ובמידת הצורך אנו נעזרים בטשטוש בעזרת נייטרוס אוקסיד ( גז הצחוק), ועד לטשטוש עמוק על ידי מרדים (הרדמה כללית).

מרפאת התינוקות – המרפאה מטפלת בתינוקות שנולדו עם חיך ושפה שסועים, התינוקות עוברים טיפול אורטופדי קדם ניתוחי בעזרת פלטות מיוחדות המאפשרות סגירה של השסע לפני הניתוח ובכך משפרות את התוצאה האסתטית המתקבלת לאחר ניתוח סגירת השסע.
במרפאה זו מבוצע גם טיפול בתינוקות שנולדו עם לשון קשורה וכתוצאה מכך נוצרת בעיית יניקה כבר בימים הראשונים. חיתוך הרקמה הקושרת את הלשון הינו קל, פשוט, ללא כאב, ומאפשר יניקה טובה זמן קצר לאחר ביצוע הפעולה.

מרפאת הפעוטות - במרפאה זו מטופלים פעוטות בריאים או פעוטות עם צרכים מיוחדים הזקוקים לטיפול שיניים בגיל הרך ומפאת גילם הצעיר או מצבם הבריאותי לא ניתן לבצע את הטיפול ללא טשטוש כל שהוא. במרפאה זו אנו מטפלים ומייעצים במקרים של חבלות בשיניים הראשוניות (שיני החלב), מבצעים מעקב אחר התפתחות השיניים, ונותנים ייעוץ לגבי פגמים התפתחותיים בשיניים הראשוניות.

מרפאת הילדים - במרפאה זו מטופלים ילדים בריאים או ילדים עם צרכים מיוחדים הזקוקים לטיפול שיניים ועקב חוסר שיתוף פעולה, זקוקים לעזרה כל שהיא לצורך מתן הטיפול הדנטלי. במרפאה זו ניתנים טיפולים בשיניים קבועות צעירות הסובלות מחבלות או עששת עמוקה. במידת הצורך ניתן גם ייעוץ ביישור שיניים ולסתות בגיל צעיר.

מרפאת הנוער - במרפאה זו מטופלים ילדים בריאים או ילדים עם צרכים מיוחדים הזקוקים לטיפול שיניים. ברוב המקרים ילדים בוגרים אלו זקוקים לטיפול משולב עם מספר רופאי שיניים מתחומי התמחות שונים כמו אורתודנטיה, כירורגיה פה ולסת או מומחים לטיפולי שורש. טיפול רפואי בקריה הרפואית רמב"ם מאפשר שילוב כלל המומחים תחת קורת גג אחת ואף שילוב של טשטוש במידת וקיים צורך להפחתת חרדות.

מרפאת שיניים לילדים נשאי HIV – ביחידה מבוצעים טיפולי שיניים לילדים נשאי HIV תוך שמירה על סודיות מוחלטת והפרדה מוחלטת מטיפולי השיניים בילדים רגילים. במרפאה זו גם כן ניתן לשלב טשטוש על פי הצורך הטיפולי של הילד.

מרפאת שיניים לילדים בסיכון גבוה – עוסקת בטיפול בילדים הסובלים ממחלות ממאירות, מושתלי איברים, חולי סכרת לא מאוזנים, חולים במחלות נשימה קשות, חולים שנולדו עם מומי לב ועוד. ילדים אלה לא יכולים לקבל טיפול שיניים בקהילה עקב מצבם הבריאותי, סיכון גבוה לזיהומים וצורך באשפוז לאחר טיפול השיניים. חולים אלו זקוקים לבדיקות כלליות ובדיקות דם לפני טיפול השיניים, ייעוץ עם הרופא המטפל , איזון תרופתי אינדיבידואלי לפני טיפול השיניים. כל זאת מבוצע תוך ייעוץ עם מחלקות בית החולים המתמחות בטיפול הסיסטמי של הילד. כמו כן מומלץ שטיפול בחולים אלו יתבצע חולים במרכז רפואי בו קיים טיפול נמרץ ילדים בעת הצורך, כפי שנמצא בקריה הרפואית רמב"ם.​​​​

זימון תורים - מרפאת שיניים לתינוקות פעוטות ילדים ונוער

ניתן ליצור עמנו קשר בנושא זימון תורים באמצעות מילוי טופס או שליחת דואר אלקטרוני.

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

מידע כללי למבקרים במרפאות
 
צוות בית החולים רמב"ם נמצא כאן עבורכם, לספק לכם רפואה מקצועית, חדשנית, איכותית ובטוחה, המבוססת על ידע מחקרי מתקדם. בכל הליך רפואי עומדים לנגד עינינו צרכי המטופל, תוך מתן כבוד, הקשבה, שקיפות ושיתוף המטופל ומשפחתו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
בהגיעכם לתור שנקבע לכם במרפאות בית החולים, אנא הביאו עמכם:
  • הפניה מרופא המשפחה או רופא מומחה.
  • כל מסמך רפואי אחר שבידיכם כולל תוצאות בדיקות וצילומים.
  • התחייבות כספית (טופס 17). במידה ואין ברשותך התחייבות כספית, ניתן לשלם ברוב מרפאות
    בית החולים 150 ₪ עבור בדיקת רופא. יש לברר זאת בעת קביעת התור.
  • תעודה מזהה הכוללת תמונה. מטופל ללא תעודה מזהה לא יתקבל.
ילד מתחת לגיל 18 חייב בליווי הורה או אפוטרופוס. במידה ואין באפשרותכם להגיע נא הודיעו לנו בהקדם האפשרי.
 
בעמוד המידע למטופל ולמבקר ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות כללים, נהלים וחוקים, זכויות וחובות, שירותים ומידע נוסף.
 
 
 

צרו איתנו קשר

שעות פעילות
א-ה 08:00-14:00

פרטי התקשרות:

מידע למטופל ולמבקר

צוות בית החולים רמב"ם נמצא כאן עבורכם, לספק לכם רפואה מקצועית, חדשנית, איכותית ובטוחה, המבוססת על ידע מחקרי מתקדם.
בכל הליך רפואי עומדים לנגד עינינו צרכי המטופל, תוך מתן כבוד, הקשבה, שקיפות ושיתוף המטופל ומשפחתו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
בעמוד המידע למטופל ולמבקר ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות כללים, נהלים וחוקים, זכויות וחובות, שירותים ומידע נוסף. מידע זה יסייע לכם בעת אשפוז או בעת קבלת שירות רפואי במרפאות החוץ ובמכונים השונים ברמב"ם.

צרו איתנו קשר

שעות פעילות
א-ה 08:00-14:00

פרטי התקשרות: