מרכז לטראומה וכירורגיה דחופה

תמונה ראשית - מרכז לטראומה

מרכז לטראומה וכירורגיה דחופה

המרכז לטראומה אחראי על הטיפול ועל איכות הטיפול בפצועים בקריה הרפואית רמב"ם, משלב קבלת פצועים דרך חדר מיון הטראומה, במעקב אחר הפצועים המאושפזים במחלקות השונות בבית החולים עד לשחרורם וכן בהמשך מעקב במרפאת הטראומה. מרכז הטראומה מקיימת קשר ישיר ורציף עם צוותי השטח המעבירים פצועים למרכז הרפואי רמב"ם.

מרכז הטראומה של הקריה הרפואית רמב"ם הוא הגדול בארץ. המרכז משרת את אזור חיפה והצפון ומופנים אליה פצועים רבים כולל ילדים מ-10 בתי חולים בצפון הארץ. אחת מדרכי העברות הייחודיות היא העברה במסוקים אשר מעבירים פצועים קשים מהשטח ומבתי חולים אחרים

מדי שנה מתאשפזים במרכז רפואי רמב"ם כ-4,000 נפגעי טראומה, כאשר כ- 22% מתוכם פצועים קשה. בנוסף, משרת המרכז לטראומה גם את חיילי צה"ל, כוחות האו"ם המוצבים בלבנון והצי האמריקאי בים התיכון.

לצד הפעילות השוטפת, מעורב המרכז לטראומה גם במחקרים רבים הנערכים בתחומי פעילותה וכן בפעילות אקדמית ענפה . בנוסף, מנהלים אנשי מרכז הטראומה את המרכז ללימודי טראומה, רפואה דחופה ואר"ן​ של הקריה הרפואית רמב"ם בו נערכים קורסים שונים בנושאי הטראומה, לצוותים מהארץ ומהעולם.

פרטי התקשרות עבור גילה היימס

מספר טלפון של גילה היימס04-7772395

גילה היימס

מידע למטופל ולמבקר

צוות בית החולים רמב"ם נמצא כאן עבורכם, לספק לכם רפואה מקצועית, חדשנית, איכותית ובטוחה, המבוססת על ידע מחקרי מתקדם.
בכל הליך רפואי עומדים לנגד עינינו צרכי המטופל, תוך מתן כבוד, הקשבה, שקיפות ושיתוף המטופל ומשפחתו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
בעמוד המידע למטופל ולמבקר ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות כללים, נהלים וחוקים, זכויות וחובות, שירותים ומידע נוסף. מידע זה יסייע לכם בעת אשפוז או בעת קבלת שירות רפואי במרפאות החוץ ובמכונים השונים ברמב"ם.

צרו איתנו קשר

שעות פעילות
א-ה 07:00-15:00

פרטי התקשרות: