מחלקת פריודונטיה

תמונה ראשית - פה ולסת  ופריודנטיה

ופריודונטיה

מחלקת פריודונטיה מטפלת במחלות חניכיים וריריות, ומבצעת מגוון רחב של טיפולי חניכיים, שמרניים וכירורגיים, לרבות ניתוחי חניכיים והשתלות דנטליות.

במחלקה ניתנים אבחנות טיפולים למבוגרים וצעירים שכוללים בין השאר גם טיפולים שמרניים: הקצעות שורשים, טיפולי תחזוקה, שמוש במגוון ,תכשירים לשחרור מושהה בחניכיים. הטיפולים הכירורגיים כוללים: השתלות חניכיים למטרות אסטטיות ורפואיות; השתלות עצם, ממברנות ותחליפי עצם לשחזור עצמות הלסתות, שנספגו כתוצאה ממחלת חניכיים קודמת; השתלות שיניים מורכבות בשילוב עם שתלי עצם; אוגמנטציות של חלל הסינוס המקסילרי, לצורך ביצוע משתלים דנטליים ועוד. במחלקה 17 רופאים(מתוכם 10 רופאים בכירים) זאת בנוסף לצוות פרה-רפואי (שינניות וסיעות) וצוות מנהלי קטן.

בנוסף המרפאה לרפואת הפה במחלקה, בניהולו של ד"ר אריאל שנרך, מספקת שרותי רפואת שיניים כללית למתרפאים עם מחלות רקע או כאלה עם פחד מטיפולי שיניים (דנטופוביה).

כמו כן המרפאה מתמחה באיבחון וטיפול של נגעים ומחלות של ריריות הפה כולל זיהומים פיטרייתים ופצעי פה כרוניים. ניתן לבצע את הטיפולים גם תחת הרדמה כללית, סדציה עמוקה או רגילה (טיפולים אלה נעשים בשיתוף עם המחלקה להרדמה ברמב"ם). בנוסף, מתנהלת במחלקה פעילות הוראתית אינטנסיבית, הכוללת גם הכשרת מומחים בתחומי הפריודונטיה והשתלות דנטליות. זהו המרכז האקדמי היחידי בצפון הארץ ואחד משלשה מרכזים כאלה, הפועלים בכל הארץ.

 

זימון תורים - פריודונטיה

ניתן ליצור עמנו קשר בנושא זימון תורים באמצעות מילוי טופס או שליחת דואר אלקטרוני.

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

מידע למטופל ולמבקר

צוות בית החולים רמב"ם נמצא כאן עבורכם, לספק לכם רפואה מקצועית, חדשנית, איכותית ובטוחה, המבוססת על ידע מחקרי מתקדם.
בכל הליך רפואי עומדים לנגד עינינו צרכי המטופל, תוך מתן כבוד, הקשבה, שקיפות ושיתוף המטופל ומשפחתו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
בעמוד המידע למטופל ולמבקר ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות כללים, נהלים וחוקים, זכויות וחובות, שירותים ומידע נוסף. מידע זה יסייע לכם בעת אשפוז או בעת קבלת שירות רפואי במרפאות החוץ ובמכונים השונים ברמב"ם.

צרו איתנו קשר

שעות ביקור
א-ה 8:00-13:00

פרטי התקשרות: