מעבדה לציטופתולוגיה (ציטולוגיה)

תמונה ראשית-ציטופתולוגיה

מעבדה לציטופתולוגיה (ציטולוגיה)

המעבדה הציטולוגית עוסקת באבחנת נגעים ממאירים ונגעים שפירים, שהתגלו באברי הגוף השונים, ע"י זיהוי והגדרה של התאים שמכיל החומר הביולוגי הנבדק. במעבדה מתבצעות בדיקות וצביעות מיוחדות, לזיהוי מורפולוגי של מחוללי זיהומים ודלקות, בעיקר אצל חולים מדוכאי מערכת החיסון.

תחום האימוציטוכימיה מהווה ערך מוסף למערך הבדיקות השגרתיות, בעזרתו נקבעת אבחנה מדויקת יותר ונבחנות תכונות הגידול. ממצאי הבדיקות מאפשרים התאמה ספציפית של הטיפולים הניתנים למטופל.

ד"ר לאוניד מלכין ורופאים שהוכשרו ברחבי בית החולים, מבצעים ניקורי מחט עדינה (FNA) תחת הדמיית US או CT, בקומת הכניסה בבניין סמי עופר (הבניין הראשי). כמו כן, מקבלים במעבדה משטחים של בדיקות ציטולוגיות שבוצעו במוסד רפואי אחר, לשם התייעצות ולמתן חוות דעת נוספת.

מטופלים המעוניינים לקבוע תור וצורכים מדללי דם, מחויבים ראשית להיוועץ עם הרופא המטפל בצורך ובזמן מראש להפסקת טיפול מדללי הדם לפני הבדיקה. לאחר היוועצות זו יש לשלוח הפנייה והתחייבות עם קוד מספר הבריאות- L0022 על מנת לקבוע תור.

זימון תורים - מעבדה לציטופתולוגיה (ציטולוגיה)

ניתן ליצור עמנו קשר בנושא זימון תורים באמצעות מילוי טופס או שליחת דואר אלקטרוני.

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.

מטופלים המעוניינים לקבוע תור וצורכים מדללי דם, מחויבים ראשית להיוועץ עם הרופא המטפל בצורך ובזמן מראש להפסקת טיפול מדללי הדם לפני הבדיקה. לאחר היוועצות זו יש לשלוח הפנייה והתחייבות עם קוד משרד הבריאות- L0022 (לבלוטות רוק בלבד) על מנת לקבוע תור.

כל התשובות נשלחות לרופא המפנה לבדיקה ועל כן חשוב כי פרטי ההתקשרות לרופא המופיעים על ההפניה הינם נכונים ועדכניים.