מתבגרים

תמונה ראשית - מרפאת מתבגרים

מרפאת מתבגרים

מרפאת מתבגרים מטפלת בבני נוער בגילאים 11-18 שנים, הזקוקים לייעוץ וטיפול בבעיות הקשורות בגיל ההתבגרות, כגון: הפרעות במחזור, היגיינה ויעוץ מיני, תזונה נכונה, השמנת יתר וטיפול בניתוחים בריאטרים בבני נוער.
המרפאה נותנת מענה למתבגרים גם מן ההיבט הפסיכולוגי, הכולל: יחסי הורים-מתבגרים, חרדות, התמודדות עם מצבי לחץ, שינוים במצבי רוח, קשיים חברתיים, זוגיות ואהבה, קבלת החלטות ונטילת סיכונים והתמודדות עם מחלות כרוניות וכפל תחלואה.

המרפאה מורכבת מצוות רב מקצועי.

הטיפול הניתן במרפאת המתבגרים הינו פרטני, משפחתי, דיאדי (הורה-ילד) ו/או קבוצתי.
הפעילות המרפאה, בהתאם לסדר יומם של בני נוער, מתקיימת לאחר שעות הלימודים.

זימון תורים - מתבגרים

 

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור שלחו דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.

מידע לילדים המאושפזים ולהוריהם 

 
צוות בית החולים לילדים רות נמצא כאן עבורכם, לספק לכם רפואה מקצועית, חדשנית, איכותית ובטוחה, המבוססת על ידע מחקרי מתקדם. בכל הליך רפואי עומדים לנגד עינינו צרכי הילדים המטופלים, תוך מתן כבוד, הקשבה, שקיפות ושיתוף המטופל ומשפחתו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
אשפוז צפוי או פתאומי של ילד בבית החולים, הינו אירוע מעורר חרדה הן אצל הילד והן אצל משפחתו. מידת הצלחתו של הילד להתמודד עם החרדה מותנית במידה רבה בשיעור התמיכה שמעניק לו ההורה או המבוגר שבסביבתו. הכנה נפשית מוקדמת במידת האפשר, תצמצם את חרדתו של הילד ותגביר את סיכוייו להתמודד בהצלחה עם חווית האשפוז בבית החולים.
 
ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות הכנה, הסתגלות, כללים, נהלים וחוקים, זכויות וחובות, שירותים ומידע נוסף. מידע זה יסייע לכם בעת אשפוז או בעת קבלת שירות רפואי במרפאות החוץ ובמכונים השונים ברמב"ם. 
 

צרו איתנו קשר

שעות פעילות
א 12:00-14:30

פרטי התקשרות: