דימות שריר ושלד

תמונה ראשית-דימות שריר ושלד

דימות שריר ושלד

יחידת דימות שריר שלד עוסקת בהדמיה של מערכת השרירים והשלד במחלות שונות באמצעות צילומי רנטגן, טומוגרפיה מחשבית (CT), תהודה מגנטית (MRI) ואולטרה סאונד (US) וזאת תוך השוואה ומתן פענוח המשלב את כל אמצעי ההדמיה הנ"ל.

בנוסף לשירותים אלה, מתבצעות במסגרת היחידה גם ביופסיות מגידולי עצם, מגידולים של הרקמות הרכות ומתהליכים זיהומיים של העצם, המפרקים או הרקמות הרכות. הביופסיות מתבצעות בהנחיית טומוגרפיה מחשבית או אולטרה-סאונד.

דימות במערכת שריר ושלד מתבצעת במצבים שונים, כגון: טראומה, מחלות דלקתיות וניווניות של המפרקים, מחלות מטבוליות, מחלות המטולוגיות, מחלות זיהומיות של העצם, המפרקים והרקמות הרכות, מחלות מולדות של העצם וגידולים של העצם והרקמות הרכות.

היחידה מקיימת קשר הדוק עם מחלקות האשפוז השונות בבית החולים ובמיוחד עם המחלקות: האורתופדית, הראומטולוגית, האונקולוגית וההמטו-אונקולוגית למבוגרים וילדים.

היחידה מספקת שירותי פענוח וייעוץ למחלקות אלה ומקיימת התייעצויות בהשתתפות מומחים מתחומים שונים, לפני קבלת החלטה משותפת על סוג הבירור והמעקב האופטימאליים בחולים מורכבים.

זימון תורים -מחלקות דימות רפואי

 

ניתן ליצור עמנו קשר בנושא זימון תורים באמצעות מילוי טופס או שליחת דואר אלקטרוני.

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור שלחו דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.

מידע למטופל ולמבקר

צוות בית החולים רמב"ם נמצא כאן עבורכם, לספק לכם רפואה מקצועית, חדשנית, איכותית ובטוחה, המבוססת על ידע מחקרי מתקדם.
בכל הליך רפואי עומדים לנגד עינינו צרכי המטופל, תוך מתן כבוד, הקשבה, שקיפות ושיתוף המטופל ומשפחתו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
בעמוד המידע למטופל ולמבקר ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות כללים, נהלים וחוקים, זכויות וחובות, שירותים ומידע נוסף. מידע זה יסייע לכם בעת אשפוז או בעת קבלת שירות רפואי במרפאות החוץ ובמכונים השונים ברמב"ם.

צרו איתנו קשר

שעות פעילות
א-ה 08:00-15:00

פרטי התקשרות: