רפואה אסתטית

תמונה ראשית-רפואה אסתטית

שירותי רפואה אסתטית

שירותי הרפואה האסתטית, הניתנים במסגרת המחלקה לכירורגיה פלסטית, כוללים ייעוץ וטיפול בכל התחומים שיש לרפואה האסתטית להציע. החל מטיפולים קלים כהזרקות לפנים, פילינג וטיפול בנגעי עור באמצעות לייזר, וכלה בניתוחים פלסטיים מורכבים כהגדלה והקטנת חזה, הרמת חזה, ניתוח ליישור אף, תיקון סנטר וניתוח להצמדת אזניים בולטות.

במחלקה מבוצעים ניתוחי הגדלה והקטנת חזה בשיטת הרדמה ייחודית המאפשרת חזרה מהירה להכרה, עם מעט תופעות לוואי. כמו גם ניתוחי שאיבת שומן, ניתוחי פנים הכוללים הרמת מצח וגבות, מתיחת עור הפנים, וניתוח הרמת עפעפיים עליונים או הסרת עודפי עור מהעפעפיים התחתונים.

במחלקה נעשה שימוש בטכנולוגית לייזר מתקדמת להסרת נגעי עור, נקודות חן וכתמים אדומים (המנגיומות) מהפנים ומהגוף. כמו כןמתבצעות הזרקות מילוי קמטים באמצעות שומן עצמי, בוטוקס או חומצה היאלורונית.

הקמת השירות לרפואה אסתטית יסודה בתפיסה שגם רפואה אסתטית מן הדין שתינתן במסגרת מוסד רפואי, מוכר ובטוח שיכול לתת מענה מיידי במצבי חרום.

היחידה לרפואה אסתטית מעורבת במחקרים רבים הנעשים בתחומה, כמו מדידת יעילות והצלחה של טיפולי לייזר והבזקי עור ומחקר בנושא הגברת הקליטה של שומן עצמי, המוזרק לצורך מילוי של קמטים ושקעים.

הניהול המקצועי של היחידה מופקד בידיו האמונות של פרופסור יהודה אולמן - מנתח בעל שם עולמי אשר ייסד ומנהל את השירות לרפואה אסתטית ברמב"ם. פרופ' אולמן כיהן כיו"ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, וחבר בוועדות הבחינה במקצוע. ​מכהן כפרופסור חבר קליני בכירורגיה פלסטית בפקולטה לרפואה של הטכניון​, ולזכותו ל מעל 120 מחקרים ופרסומים מקצועיים בנושאים קליניים וכירורגיים.​​​

זימון תורים - רפואה אסתטית

ניתן ליצור עמנו קשר בנושא זימון תורים באמצעות מילוי טופס או שליחת דואר אלקטרוני.

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.

לפניות בנושא PRP הזרקת טסיות דם לטיפול בהתקרחות, נא לפנות בדוא"ל
[email protected]

מומלץ להוריד לטלפון הנייד את אפליקציית Dial My App המסייעת בזימון תור 24/7
להורדת האפליקציה>

מידע למטופל ולמבקר

צוות בית החולים רמב"ם נמצא כאן עבורכם, לספק לכם רפואה מקצועית, חדשנית, איכותית ובטוחה, המבוססת על ידע מחקרי מתקדם.
בכל הליך רפואי עומדים לנגד עינינו צרכי המטופל, תוך מתן כבוד, הקשבה, שקיפות ושיתוף המטופל ומשפחתו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
בעמוד המידע למטופל ולמבקר ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות כללים, נהלים וחוקים, זכויות וחובות, שירותים ומידע נוסף. מידע זה יסייע לכם בעת אשפוז או בעת קבלת שירות רפואי במרפאות החוץ ובמכונים השונים ברמב"ם.

 

צרו איתנו קשר

שעות פעילות
א 08:30-13:00 ג 08:30-13:00

פרטי התקשרות: