ריפוי בעיסוק

תמונה ראשית-ריפוי בעיסוק

ריפוי בעיסוק

המחלקה לריפוי בעיסוק מספקת שירותי אבחון, טיפול, שיקום, יעוץ והדרכה, לאוכלוסיה עם מגוון רחב של קשיים, מחלות ופגיעות. מטרות השירותים הניתנים במחלקה הן לשפר את התפקוד ואיכות החיים, ולסייע לאנשים להיות מעורבים בעיסוקים ובפעילויות בעלי משמעות עבורם.

השירות ניתן באופן פרטני או קבוצתי והוא כולל: הערכה, אבחון והתערבות טיפולית, לרבות מעקב לאחר הטיפול, בהתאם לממצאי ההערכות וההמלצות.

את שירותי המחלקה זכאים לקבל חולים המאושפזים במחלקות השונות של בית החולים, כמו גם אנשים המופנים לטיפול במסגרת אמבולטורית.
הטיפול בריפוי בעיסוק מתחלק לשלושה תחומים עיקריים: תחום השיקום הפיזיקאלי​, תחום הילדים ותחום בריאות הנפש.

צוות המחלקה עושה שימוש תדיר בטכנולוגיות מתקדמות לצורך עבודתו, לרבות שימוש טיפולי בטכנולוגיה של מציאות מדומה מסוג EYETOY ושימוש בתוכנות, טכנולוגיה וציוד מותאם, ככלי לאבחון וטיפול. כמו כן, מתמחה המחלקה בהתאמת אביזרי עזר וטכנולוגיה מסייעת, במטרה לפצות על מוגבלויות מוטוריות או קוגניטיביות.

המחלקה לריפוי בעיסוק מעורבת במחקרים רבים הנעשים בתחומה, כדוגמת 'סד תומכן' – ניסוי קליני במאושפזים בטיפול נמרץ נוירו-כירורגי; מחקר בנושא הפרעות בויסות תחושתי בילדים עם אפילפסיה וכן מחקר הבודק את תפקודי היום יום ומאפייני תהליך הכתיבה בקרב אנשים החולים במחלת הפרקינסון.​​​​​​

זימון תורים - ריפוי בעיסוק

 

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור שלחו דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.

מידע למטופל ולמבקר

צוות בית החולים רמב"ם נמצא כאן עבורכם, לספק לכם רפואה מקצועית, חדשנית, איכותית ובטוחה, המבוססת על ידע מחקרי מתקדם.
בכל הליך רפואי עומדים לנגד עינינו צרכי המטופל, תוך מתן כבוד, הקשבה, שקיפות ושיתוף המטופל ומשפחתו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
בעמוד המידע למטופל ולמבקר ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות כללים, נהלים וחוקים, זכויות וחובות, שירותים ומידע נוסף. מידע זה יסייע לכם בעת אשפוז או בעת קבלת שירות רפואי במרפאות החוץ ובמכונים השונים ברמב"ם.

צרו איתנו קשר

שעות ביקור
א-ה 8:00-15:00

פרטי התקשרות: