מחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר

תמונה ראשית-אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר

מחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר

מחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר ברמב"ם היא המחלקה בעלת היקף הפעילות הגדול ​ביותר בישראל על פי דו"ח משרד הבריאות מזה שלוש שנים ברציפות.

המחלקה היא מהגדולות בארץ, ומהווה מוקד הפניה עבור חולים מהדרום עד הצפון, ופועלת בפריסה ארצית במרפאות רמב"ם בחיפה וברמת אביב.​
במחלקת  אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר עוסקים באבחון טיפול ושיקום של מחלות  אף אוזן גרון וגידולי ראש צוואר בשיטות העדכניות ביותר.
הצוות בראשות פרופ' זיו גיל מורכב מרופאים מנתחים, אחיות וקלינאיות תקשורת, והרופאים במחלקה עובדים בשיתוף פעולה ​עם רופאים ממחלקות אחרות לשם מתן טיפול מיטבי רב-תחומי.​

במחלקת אף אוזן גרון ניתן שירות של בחירת מנתח אחראי ללא תשלום. המחלקה מסונפת לביה"ס לרפואה ע"ש ברוך רפפורט בטכניון, חיפה, ומתקיימות בה פעילויות אקדמיות מגוונות הכוללות מעבדת מחקר, הדרכת סטודנטים לרפואה, הדרכת קלינאיות תקשורת, והדרכת רופאים מתמחים ומומחים בתחומים השונים של כירורגיית  אף אוזן גרון. כמו כן מבוצעים במחלקה מחקרים אקדמיים בתחום אף אוזן גרון וכירורגיית ראש צוואר בהנחייתו של פרופ' זיו גיל ורופאים בכירים אחרים במחלקה.

טיפולים לילדים ניתנים במסגרת שירות אף אוזן גרון ילדים​ בביה"ח רות רפפורט לילדים. השירות מספק אבחון, ייעוץ, וטיפול ניתוחי לילדים עד גיל 18 הסובלים ממגוון מחלות אף אוזן וגרון.

למטופלים ניתנת האפשרות ליצור קשר ישיר עם מנהל המחלקה פרופ' זיו גיל בדואר אלקטרוני או בטלפון 053-3307068, או עם מנהל מרפאת סינוסים ד"ר דמיטרי אוסטרובסקי  בדואר אלקטרוני  או בטלפון  050-2063532.

לשאלות נוספות ולבירורים לפני או אחרי הניתוח, ניתן לשוחח עם רופא ואחות במסגרת יום פתוח למטופל ולמשפחתו​, מדי יום שני בין השעות 15:00-17:00. ניתן לקבוע תור ליום הפתוח דרך מרכז זימון תורים בטלפון 1-700-50-51-50, או במזכירות המרפאה, 04-7771126. אין צורך בהתחייבות.​​​​​​​​​​​​​

הכירו את מחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר

זימון תורים - אף אוזן גרון

עקב תקלה במרכזיית בית החולים יש כעת שיבושים בהתקשרות לחלק מהמחלקות והמרפאות.
אנו פועלים לתיקון התקלה בהקדם האפשרי. 

ניתן ליצור עמנו קשר בנושא זימון תורים באמצעות מילוי טופס או שליחת דואר אלקטרוני.
לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.

מומלץ להוריד לטלפון הנייד את אפליקציית Dial My App המסייעת בזימון תור 24/7
להורדת האפליקציה>

בדיקות וטיפולים

מידע למטופל ולמבקר

צוות בית החולים רמב"ם נמצא כאן עבורכם, לספק לכם רפואה מקצועית, חדשנית, איכותית ובטוחה, המבוססת על ידע מחקרי מתקדם.
בכל הליך רפואי עומדים לנגד עינינו צרכי המטופל, תוך מתן כבוד, הקשבה, שקיפות ושיתוף המטופל ומשפחתו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
בעמוד המידע למטופל ולמבקר ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות כללים, נהלים וחוקים, זכויות וחובות, שירותים ומידע נוסף. מידע זה יסייע לכם בעת אשפוז או בעת קבלת שירות רפואי במרפאות החוץ ובמכונים השונים ברמב"ם.

 

צרו איתנו קשר

שעות ביקור
א-ש 10:00-14:00
16:00-21:00

פרטי התקשרות:

גלריית תמונות