דימות השד (ממוגרפיה)

תמונה ראשית-(ממוגרפיה) דימות השד

דימות השד (ממוגרפיה)

היחידה לדימות השד עוסקת בגילוי מוקדם של סרטן השד, תוך שימוש במספר אמצעי דימות, בהתאם לצורך: ממוגרפיה, ממוגרפיה דיגיטאלית, אולטרה-סאונד ובדיקה בתהודה מגנטית (MRI).

תחומי הפעילות של היחידה כוללים: ממוגרפיה (סקירה ואבחנתי ), אולטרה-סאונד שד, ביופסיות סטריאו-טקטיות בשכיבה או בישיבה (ממוטום-ביופסיות וקום , ביופסיות במחט עבה) וכן, ביופסיות במחט עבה בהכוונת אולטרה-סאונד, סימון מחט לפני ניתוח בהכוונת ממוגרפיה או אולטרה-סאונד והכנסת קליפ לסימון מיטת הגידול.

המכון לבריאות השד הינו היחידי בארץ שבו קיימות כל האפשרויות לביופסיה סטריאו-טקטית ומאפשר להשתמש בכל אמצעי האבחון ולקיחת הביופסיות, תחת קורת גג אחת.

צוות היחידה שם דגש מיוחד על בצוע מהיר של כל הבדיקות, מהרגע שעלה חשד, תוך הענקת יחס אישי לנבדקת לכל אורך שלבי האבחון. הוא עושה שימוש במכשור דיגיטאלי משוכלל לצורך אבחון ולקיחת ביופסיות, תוך הקפדה על מיומנות מקצועית גבוהה והטמעה שוטפת של טכנולוגיות חדישות. כמו כן, משתמשת היחידה בארכיון דיגיטאלי משוכלל PACS)), המבטיח שימור ואחזור מיידי של הצילומים.

מעבר לפעילות השוטפת, משתתף צוות היחידה במספר מחקרים מובילים בתחום ההדמיה וסרטן השד. רופאי היחידה לדימות השד הם המפענחים של בדיקות MRI, עם קורלציה לאולטרה-סאונד וממוגרפיה, ומהווים חלק מועדת השד הרב מערכתית של ביה"ח.

יחידת השד נמצאת בפיקוח תכנית בקרת איכות כלל ארצית ומאושרת על ידה.

זימון תורים - דימות השד (ממוגרפיה)

שימו  לב – זמינות התורים בזימון אונליין זהה לזו שבמוקד הטלפוני.

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור שלחו דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.

מידע למטופל ולמבקר

צוות בית החולים רמב"ם נמצא כאן עבורכם, לספק לכם רפואה מקצועית, חדשנית, איכותית ובטוחה, המבוססת על ידע מחקרי מתקדם.
בכל הליך רפואי עומדים לנגד עינינו צרכי המטופל, תוך מתן כבוד, הקשבה, שקיפות ושיתוף המטופל ומשפחתו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
בעמוד המידע למטופל ולמבקר ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות כללים, נהלים וחוקים, זכויות וחובות, שירותים ומידע נוסף. מידע זה יסייע לכם בעת אשפוז או בעת קבלת שירות רפואי במרפאות החוץ ובמכונים השונים ברמב"ם.

צרו איתנו קשר

שעות פעילות
א-ה 08:00-14:00

פרטי התקשרות: