בעלי תפקידים בסיעוד

​​מתאמות נושא קליני

 

תחום

שם

כאב

אליס ברלם

אסתטיקה

אנה (אנושקה) גיימן

גריאטריה

אפרת וולבלום

החייאה

אילנה דודלס

השתלות איברים

עדנה שבת

השתלות איברים

שרית חונן

השתלות כליה מן החי

אסתי כץ

השתלות מח עצם במבוגרים

רחל ברחד

השתלות מח עצם בילדים

איריס פורת

טיפול בבעלי סטומה

רות איפרגן

טיפול בילד הסוכרתי

מילנה לוי

טיפול בנשאי ובחולי HIV

כרכום מאיר

טיפול תומך (ילדים)

בלאל מועד

טיפול תומך (מבוגרים)

חדווה יופה שיינמן

טיפול תומך (מבוגרים) - מומחית קלינית

עאידה עבאדי

טראומה

אסנת אספיס

טראומה

חן בן לולו - ברקוביץ

כירורגית אונקולוגית

יוסף נאסר

לוקמיה

נטלי קצמן

לוקמיה בילדים

כריסטין אשכר

לימפומה מיאלומה

ויטליה ריצ'קוב

מומחית קלינת בסוכרת (ילדים)

מילנה לוי

נוירוכירורגיה ילדים

עמית לבנקוף

סוכרת (מבוגרים)

רחל שנטל

פגים - מומחית קלינית

פאני טינסטוס

פצע

סימה בן שטרית

צנתרים מרכזיים

דפנה שרמן

קרישה

גלב סחרוב

ראש צוואר

לימור חן חנוכה

ראש צוואר

ציפי משייב

שבץ מוחי

דימיטרי רוזנפלד

תזונה

אירנה פפיר

 

אחיות אחראיות מרפאות

מרפאה

שם

אחראית מרפאות חוץ ומרפאה כירורגית

מירי פוקס

IVF

חסין טובה

א.א.ג.

כעביה הגר

אורטופדיה

אילנה כאן

אימונולוגיה, אלרגיה ואיידס

מאור כרכום

טיפול יום המטולוגי

מרינה פורר

טיפול יום פסיכיאטרי

אלברט אלקיים

ילדים

פסי יחיאלי

כבד

קרמסקי רימה

מרפאה אורודינמית

מסארוה עומר

מרפאה פסיכיאטרית

יאנה קריבנקו

נוירולוגיה קוגניטיבית

לבבי מיכל

נפרולגית ילדים

טרביה מהדי

נשים

אריאל נורית

סכרת

רחל שנטל

עור

שרית יעקב

עיניים

ביאטה מילר

פה ולסת

מאירה טרבלסי

פלסטיקה

מרינה עוז

פרסונל

ליאת וקנין

קרדיולוגיה ילדים

חנה קרמינסקי

ראות

ריאות ילדים

אירית אלישע

תעסוקתית

ליאת וקנין

אחיות אחראיות יחידות/ מכונים

יחידה/ מכון

שם

איזוטופים

ענת חרב

גסטרואנטרולוגיה מבוגרים

יורי גוריאל

גסטרואנטרולוגיה ילדים

חמאיסי סולאפה

דיאליזה ביאליק

ריקי דהן

דיאליזה ציפקית

 כוכי רביד

דיאליזה רמב"ם

מזל בוחניק

דימות רפואי

ענת חרב

השתלות כליה

עינת צור

טיפול יום אונקולוגי

אירנה מייזלר

יחידת תא לחץ

הנא שחיבר

כאב

יבגניה פלוטקין

מכון השד

רונית מליחוב

קרדיולוגיה ילדים

אנה קרמינסקי

קרינה

אליסון ברניגר

ריאות ילדים

עירית אלישע

ריאות מבוגרים

 מרינה פורטל לוי
טיפול יום המטולוגי מרינה פורר

שד

רונית מליחוב

אגף כירורגי

מנהלת הסיעוד באגף - סיגלית קרדשטיין

מחלקה

אח/ות אחראי/ת

סגנ/ית, ראש צוות

כירורגיה ים

סמי ניאדסי

בוטרוס סלום
תמרה מחלוף

כירורגיה כרמל

נעה אבני

ראש צוות - לנה ינקילוב
ראש צוות - מוחמד דיאב

אורטופדיה ים

רחל גיל

ויאם ח'טיב

אורטופדיה כרמל

אנה מייזל

רינה בקר טל
ודים בזיליאנסקי

פלסטיקה

אורלי בן דהן

אנה רזניקוב

עיניים

כרמלה בינימינוב

אביגיל יוספוב

כלי דם

האלה עיסא

אולגה שילמן

אורולוגיה

סמירה עבאדי

מרוות חליל

פרסונל ליאת וקנין

אף אוזן גרון

דוברת לוי

אורה בן שמעון 

כירורגית לב מיכל קפלן גבאי סגן - עיסאם קאדרי
טיפול נמרץ כללי אסנת אספיס
נוירוכירורגיה רינה בננסון נטלי מוזיקנסקי
שאדח ל'ורי
כירורגית חזה פה ולסת ליליאנה ביטון סגנית - דיאנה כוגן
סגנית - נינה פלדמן - יהודאי

 

ילדים

מנהלת הסיעוד בבית חולים רות לילדים- ליאורה אוטיץ

מחלקה

אח/ות אחראי/ת

סגנ/ית ראש צוות

ילדים א'

אנה טלשוב

סגנית - תמי הוד
ראש צוות - פולינה גורבן

ילדים ב'

אנה לוינזון

סגנית - מירב גבאי
ראש צוות - אסתי מלכה

המטו'-אונקולוגית ילדים

רותי אופיר

סגנית - שפרנ יונתנוב
סגנית - דינה קרסנטי

כירורגית ילדים

עדי גופמן

סגנית - יונת המר
ראש צוות - אלה גרקובסקי

פגים וילודים נמרץ

איריס שטיין

סגנית - מלכה מור
ראש צוות - טניה קפלן
ראש צוות - סוניה סנדלר

טיפול נמרץ ילדים

נשאת חיג'אזי

סגן - רימונד שחאדה
ראש צוות - חכמת ח'ורי

מלר"ד ילדים

רווית אידלמן

סגנית - אושרה לוי

מכון גסטרו ילדים

סולאפה חמאיסי

מרפאות ילדים

פסי יחיאלי

מכון ריאות ילדים

אירית אלישע

מכון קרדיולוגיה ילדים

אנה קרמינסקי

נפרולוגית ילדים

יאנה גורודצקי

 אסתר בן גיגי

 

אגף - פנימיות

מנהלת הסיעוד באגף - עינת פרץ
מפקח קליני באגף - חליל נמורה

מחלקה

אחות אחראית

סגנ/ית, ראש צוות

פנימית א'

איילת גולדהגן

אחמד קבאני

פנימית ב'

כרמית פריד

פאתן סדיק

פנימית ג'

יפה זליג

סוהא אבו-חמידה

פנימית ד'

אינסה שטיק

שרון קראוס

פנימית ה'

מזי פאר

ואדים רוחלין

פנימית ח'

ראפע דיאב

 

טיפול נמרץ פנימי יבגניה בוגאטוב
ראומטולוגיה אסתר סבח - כהן
קרדיולוגיה דסי לוי יוסא דיאב
קרדיולוגיה פולשנית אירית עמרני דבוקה קבלו
טיפול נמרץ לב שרית אברבוך מוניקה ברנר
כתר א' אלכס קרמסקי יבגני סאס

כתר ג'

אלכס מרגוליאן

 

אגף - פסיכיאטרי

מנהלת הסיעוד באגף - רינה אסולין אופיר קדם

מחלקה

אחות אחראית

סגנ/ית, ראש צוות

פסיכיאטרית

שירה דותן

סגנית -עאדל ח'טיב
ראש צוות הדרכה ופיתוח צוות - ילנה יופה
ראש צוות רצף הטיפול ופסיכוגריאטריה - הנאדי דור

מרפאה פסיכיאטרית

אילנה ביקוב

טיפול יום פסיכיאטרי

אלברט אלקיים

 

מערך - נשים ויולדות

מנהלת הסיעוד במערך - מיכל קרנצלר

מחלקה

אחות אחראית

סגנ/ית, ראש צוות

יולדות א'

בטי גרינברג

סגנית - יהלום אבקסיס
אלה סוקולסקי - ראש צוות

יולדות ב'

אתי ששון

אלינה ליכטצינדר - סגנית
ג'ניה רוזנברג - ראש צוות

נשים

טניה בלטיטר

דורית דומין - סגנית
אמירה מנסור - ראש צוות

חדר לידה

לאה טטרו

סגנית - מרים רבינוביץ
כנרת דהן - ראש צוות

תינוקות

אלה רוט - אהרונסון

עולא פחראלדין - סגנית
מירי רז - ראש צוות הדרכה
סברין רחייל - ראש צוות הנקה

IVF

טובה חסין

חטיבת פנימיות על והשירות האמבולטורי

מנהלת הסיעוד בחטיבה - רינה אסולין

מחלקה

אחות אחראית

סגנ/ית

נוירולוגיה

יעל ספרן

אלכסנדרה מזור

נפרולוגיה:

יחידות
דיאליזה רמב"ם
דיאליזה ביאליק
השתלות כליה
דיאליזה צפקית

זהבה גביש


מזל בוחניק
ריקי דהן
עינת צור

מרגלית שם טוב אלישע

עור

מירי כץ

מריה ליבוביץ'

מכון דימות רפואי

יחידה אנגיו
נוירורדיולגיה

ענת חרב

מריאן אבו רחמון
לזר רויף

מריאן אבו רחמון - סגן

  

מחלקת מלר"ד

מנהלת הסיעוד - הגר ברוך

מחלקה

אחות אחראית

סגנ/ית

מלר"ד מבוגרים

רביע סלאמה

צביקה מוצ'ניק - סגן
חאלד חאלד - סגן


יוסף עיאש - אחראי אגף טיפול נמרץ

חטיבה המטו-אונקולוגית

מנהלת הסיעוד בחטיבה - אורנה בן יעקב

מחלקה

אחות אחראית

סגנ/ית

רדיותרפיה

מרינה בורוביציק

שאהר דראושה - סגן

כימותרפיה

שלומית דובובי

עאידה עבאדי - סגנית

טיפול יום המטולוגי

מרינה פורר

ג'יהאן עמריה אבו-קמיר

מח עצם/ המטולוגיה

ליה קציר

יוליה רדין בסין

המכון לטיפול יום אונקולוגי

אירנה מייקלר

 

מרפאות אונקולוגיות

נעמי קנטרוביץ' גבאי

מכון קרינה

אליסון ברניגר

 

חטיבה חדרי ניתוח

מנהלת הסיעוד בחטיבה - מירית ברזילי

מחלקה

אחות אחראית

סגנ/ית

חדר ניתוח

יאנה רבינוביץ'

דני ויואט - סגן
דוד לוין - סגן

מלכה לנצר - סגנית

ראשי צוותים:
תמר פרימוסט סירוטה - נשים
תום רינג - כלי דם
מקסים ברזין - אורטופדיה מפרקים
וואפיק מוסא - פה ולסת

יוסף עאבאיה - נוירוכירורגיה
אריאלה גודון - כירורגית חזה
סמי אבו רומחין - כירורגיה פלסטית
יוליה כץ - כירורגית ילדים
תומר בן מאיר - אורטופדיה ילדים
מילה כהן - א.א.ג
עלי עבאס - עמוד שדרה
כמאל אבו רוקן - נוירוכירורגיה ילדים
ז'אנה ז'ק - עיניים
פזית גלבר - מרפאת הרדמה
מיכל בר - כירורגיה אנדוסקופית ובריאטריה
גיטה יוסף - קבלה

יריב כהן - אורולוגיה

חדר ניתוח אמבולטורי

בלה ברוייר

אירנה שווצברג - סגנית

ראשי צוות:
אסתי שוסטרמן

התעוררות

צביה צירילמן

עדנאן ח'ליל