מרפאות אונקולוגיות

ד"ר רות פרץ

מספר טלפון של ד"ר רות פרץ04-7776400

דר' רות פרץ רופאה בכירה באגף האונקולוגי, ראש המעבדה לגידולי נשים, אחראית מחקרים קליניים פאזה 1.
 
להשתתפות במחקרים קליניים של דר' פרץ [email protected]​​

דר' פרץ סיימה את תוארי ה MD וה PhD שלה באוניברסיטה העברית ואת ההתמחות באגף האונקולוגי בקריה הרפואית רמב"ם. במהלך התמחותה נסעה לשלוש שנות הישתלמות במרכז הסרטן של אוניברסיטת הרווארד Dana-Farber Cancer Insitute בבוסטון.

דר' פרץ מתרכזת בטיפול בחולים עם ממאירות של דרכי המין והשתן (ערמונית, כיס שתן, כליה ואשכים) ובממאירויות גניקולוגיות (שחלה, צוואר רחם וגידולי רחם). כמו כן דר' פרץ אחראית על המחקרים הקליניים המוקדמים במכון האונקולוגי. היא בעצמה מגייסת את החולים למחקרים הקליניים ומטפלת בהם במרפאתה כל עוד החולים במחקר.

מחקריה המעבדתיים של דר' פרץ מתרכזים בהתפתחות סרטן השחלה. היא היתה שותפה מרכזית בהוכחת ההשערה שסרטן שחלה מקורו בחצוצרה ופיתחה את אחד המודלים העכבריים הידועים ביותר למחלה זו. כיום היא ראש המעבדה לגידולי נשים, ומתרכזת בהבנת השלבים המוקדמים של סרטן שחלה, פיתוח שיטות למניעה וטיפול, והבנת המשמעויות של המקור החצוצרתי של סרטן שחלה לטיפול במחלה זו. כמו כן דר' פרץ היא מרצה מצטיינת בפקולטה לרפואה של הטכניון ומשקיעה רבות בהכשרת סטודנטים לרפואה, סטודנטים לתארים מתקדמים ומתמחים באונקולוגיה לעיסוק במחקר מעבדתי בסיסי.
לרשימת הפרסומים
ב-PubMed