כירורגיה כללית

פרופ' אחמד עסליה

מספר טלפון של פרופ' אחמד עסליה04-7771832

פרופ' חבר קליני  עסליה משמש כסגן מנהל המערך לכירורגיה כללית ומנהל המדור לכירורגיה לפרוסקופית מתקדמת ובריאטרית, בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים בהצטיינות. התמחה בכירורגיה כללית וכירורגיה של כלי הדם בבי"ח רמב"ם ועבר השתלמות עמיתים מחקרית וקלינית בכירורגיה לפרוסקופית וניתוחי השמנת יתר במרכזים הרפואיים היוקרתיים של 'הר-סיני' ו'קורניל', בניו-יורק, ארה"ב.

פרופ' עסליה נמנה על סגל ההוראה בפקולטה לרפואה של הטכניון ומשמש בה כפרופ' חבר קליני. כמו כן, הוא חבר במועצת העורכים של שני עיתונים בינלאומיים בתחום הכירורגיה, סוקר מאמרים למספר עיתונים כירורגיים בתחום הלפרוסקופיה והבריאטריה והינו שותף להקמתו של ארגון בינלאומי ללפרוסקופיה. פרופ' עסליה הינו ממקימי החוג הישראלי לכירורגיה בריאטרית והוא משמש כיו"ר החברה הישראלית לכירורגיה אנדוסקפית והינו חבר פעיל באיגודי הכירורגים והלפרוסקופים הישראלי, האמריקאי והאירופאי ובאיגוד הבינלאומי לניתוחי השמנת יתר.


תחומי פעילותו הקלינית והמחקריים כוללים: כירורגיה כללית ולפרוסקופית של מערכת העיכול, בלוטות אנדוקריניות, איברים סולידיים, בקעים בדופן הבטן, הזעת יתר בכפות ידיים וניתוחים של השמנת יתר.

פרופ' עסליה הוציא לאור שני ספרים רפואיים בתחום התמחותו שפורסמו בהוצאה בינלאומית. פרסם מעל 100 פרסומים מדעיים כולל פרקים בספרים מקצועיים.
לרשימת הפרסומים
ב-PubMed