מרפאת מעקב BRCA

ד"ר ענת פליגלמן


ד"ר ענת פליגלמן היא בוגרת הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה, ותואר שני בבריאות הציבור MPH מאוניברסיטת חיפה.  ד"ר פליגלמן היא מומחית ברפואת משפחה, בריאות הציבור ואפידמיולוגיה. ובוגרת מסלול התמחות של 3 שנים בביוטכנולוגיה, מניעת ובקרת סרטן במכון לחקר הסרטן במכוני המחקר הלאומיים של ארה"ב NIH .
ד"ר פליגלמן עבדה כרופאת משפחה במכבי שירותי בריאות, ובמסגרת שירותי בריאות כללית בתכניות הלאומיות לגילוי מוקדם של סרטן השד וסרטן המעי הגס, תכנית לרפואה מותאמת אישית של שירותי בריאות הכללית, ובשירות לסרטן משפחתי וגנטי במרכז רפואי כרמל. בנוסף, היא מדריכת סטודנטים בפקולטה לרפואה של הטכניון וזכתה בפרסי הצטיינות להוראה.
תחומי העניין והמחקר הינם גנטיקה של תסמונות סרטן משפחתיות, תכניות סריקה וגילוי מוקדם  במחלות הסרטן, אתיקה והיבטים משפחתיים.
שותפה לכתיבת Guidelines  של האיחוד האירופי בנושא הקמה ובקרת איכות של תכניות סריקה וגילוי מוקדם של סרטן המעי הגס בעולם ולמחקר רב-לאומי של  אירגון הבריאות העולמי בנושא סרטן השד.  חברה ב- ICSN-International Cancer Screening Network    והשתתפה בכתיבת ופרסום עבודות במסגרת זו.
לרשימת הפרסומים
ב-PubMed