חדשות רמב"ם

יולדת ביום ההולדת: התינוק הקדים בכמה ימים ונולד ביום ההולדת של אמו

תאריך פרסום: 05/12/2022 12:00

מיה סעד, בת 41 מנשר, ציינה אתמול (יום שבת, ה-3.12.22) את יום הולדתה, ולכבודו קיבלה את המתנה הכי טובה שאפשר לבקש – בן בריא ומקסים שנולד בלידה רגילה בקריה הרפואית רמב"ם.

בתמונה: מיה סעד ובנה שנולד ביום הולדתה, אתמול ברמב"ם. צילום: באדיבות משפחת סעד.בתמונה: מיה סעד ובנה שנולד ביום הולדתה, אתמול ברמב"ם. צילום: באדיבות משפחת סעד.

"הייתי אמורה ללדת רק בעוד כשבוע", מסבירה סעד, "אבל הרגשתי ביום שישי לא כל כך טוב. הייתי בטוחה שיש לי איזה ווירוס והחלטתי ללכת למיון ליתר ביטחון. פתאום הסתבר שהלידה מתחילה ובתוך שעות ספורות הייתי כבר בחדר לידה", היא משחזרת את שאירע. "הוא הקדים והחליט להגיע בדיוק בבוקר יום ההולדת שלי, שלו, של שנינו", היא צוחקת.

לסעד, שזהו בנה השלישי, הלידה היא בבחינת המתנה הכי טובה שיכלה לבקש ליום הולדתה: "הלידה התקדמה במהירות והייתה חוויה נהדרת ומרגשת. זו הלידה השנייה שלי ברמב"ם והצוות היה פשוט מדהים. אני במקצועי דולה, אז יודעת להעריך את החוויה הזו מכל הכיוונים. עכשיו בכל שנה, אהנה מהמתנה הזו שוב ושוב. זו באמת חוויה מיוחדת ללדת ביום ההולדת".

את חגיגות יום ההולדת הכפול משפחת סעד חוגגת כאמור מאז אתמול. התינוק שנולד בשעה 7:30 בבוקר במשקל של 2.910 ק"ג הפך באופן טבעי למוקד האירוע: "מי שבא לחגוג איתי את יום ההולדת, מתלהב מהקטן", מתלוצצת האם הטרייה, "היו מי שלא ידעו שילדתי והתקשרו לאחל מזל טוב ליום ההולדת, אז עדכנו אותם שיש גם תינוק שהצטרף אלינו וסיבה נוספת לשמוח. אנחנו מאושרים".