חדשות רמב"ם

עשרות רכבי יוקרה הגיעו לבית החולים 'רות' כדי לשמח את הילדים

תאריך פרסום: 04/07/2017

​עשרות נהגים של רכבי יוקרה הגיעו לשמח את ילדי בית החולים "רות" לילדים שברמב"ם​

בתמונה: ילדי רמב"​ם נהנים בתערוכת 
רכבי היוקרה שהגיעה אל בית החולים.
צילום: דוברות רמב"ם.בתמונה: ילדי רמב"​ם נהנים בתערוכת רכבי היוקרה שהגיעה אל בית החולים. צילום: דוברות רמב"ם.

​כ-40 רכבי ספורט ורכבי יוקרה "כבשו" אתמול (יום ב') את רחבת בית החולים "רות" לילדים כחלק מתערוכת רכבים מרהיבה של מיזם "רייסר מניעים חיוכים". בין הרכבים שהוצגו ברמב"ם ניתן היה למצוא פרארי, מרצדס, קאדילק, מזארטי, BMW, פורשה, רכבי אספנות שונים ועוד שהרכיבו יחד תצוגה ששוויה נאמד במיליוני דולרים.

הרכבים, שהגיעו מכל רחבי הארץ אל בית החולים לילדים, נכנסו בזה אחר זה אל שטח הקריה הרפואית רמב"ם והוצגו לראווה במשך כמה שעות כשהעוברים והשבים יכולים להצטלם לצד הרכבים ולשוחח עם הבעלים. ילדי בית החולים, שירדו מכל מחלקות האשפוז כדי לקחת חלק באירוע, זכו להיכנס אל תוך הרכבים ובמקרים מסוימים זכו גם לחוויית נסיעה קצרה של פעם בחיים. המפגן היוקרתי לא פסח גם על המבוגרים, שהגיעו אף הם לחזות באוסף הרכבים הלא שגרתי שהתכנס במקום אחד.

לצד התערוכה התקיים הפנינג ענק עבור משתתפי האירוע, שכלל תקליטן, דוכני כיבוד, הפעלות ומשחקים שונים וכן חלוקת מתנות עבור הילדים המאושפזים – היישר מתאי המטען של הרכבים הנוצצים.

לדבריו של אלעד הדר, יוזם הפרויקט ומי שמתפעל אותו מזה מספר שנים, מדובר במשימה שמטרתה אחת ויחידה: לגרום לילדים לחייך: "אני חובב רכבים מגיל צעיר", מספר הדר, "לפני כמה שנים החלטתי לעשות את החיבור הזה בין הרכבים לילדים שזקוקים לעידוד. בעזרתם של חברים רבים שנרתמים לעשיה בהתנדבות מלאה אנחנו מגיעים לבתי חולים, פנימיות וכל מקום שבו ישנם ילדים ומנסים לתת להם חוויה בלתי נשכחת. לא כל יום שהם פוגשים רכבים שאפשר לראות רק בסרטים, יכולים לגעת בהם, להצטלם איתם ואפילו להיכנס אליהם. החיוך שלהם אומר הכל".

צפו ב: "רייסר מניעים חיוכים" ברמב"ם
צילום: עופר גולן. עריכה: איתמר השש-דניאל, דוברות רמב"ם.