חדשות רמב"ם

חדש ברמב"ם: צריכים את המידע הרפואי שלכם? היכנסו לאפליקציה

תאריך פרסום: 13/07/2020 13:30

מהפיכת השירות של רמב"ם נמשכת, כאשר לאחרונה חנך המרכז הרפואי הגדול בצפון שירות חדש לרווחת מטופליו, המאפשר צפייה וקבלת מסמכים רפואיים אונליין דרך אפליקציה ייעודית ואתר האינטרנט של בית החולים.

 


בתמונה: חזית רמב"ם. צילום: הקריה הרפואית רמב"ם.בתמונה: חזית רמב"ם. צילום: הקריה הרפואית רמב"ם.

היישום החדש, אשר נקרא Rambam4U, מאפשר למטופלים לצפות בסיכומי ביקור במיון ואשפוז בבית החולים, כמו גם במסמכי בדיקות שונות אשר נעשו במרפאות רמב"ם (סיכומים חתומים בלבד). אפשרות הצפייה במסמכי הבדיקה כוללת גם צפייה של הורים בסיכומי ילדיהם הקטינים, הכל באופן מרוכז לנוחיות המשתמשים.

 

אפשרויות נוספות הקיימות כעת תחת היישומון הן היכולת לצפות בזימונים עתידיים לשירותים שונים בבית החולים, יצירת קשר עם גורמים שונים ברמב"ם בקלות ובנוחות. 

 

"מדובר בפרויקט חשוב, המהווה חלק מתוכנית כוללת שמטרתה שיפור השירות ללקוחות בית החולים", מסבירים ברמב"ם את חשיבות הנושא ומבהירים, "בעתיד הקרוב יחנכו חידושים נוספים שכל מטרתם היא להנגיש את שירותי רמב"ם ולהפוך את המפגש עם בית החולים לחוויה טובה יותר מבחינה שירותית".

 

היישום פותח באגף המחשוב של רמב"ם, בהובלת צוות פרומתאוס, ובשיתוף הדוק עם אגף השיווק של בית החולים, בתום חודשים ארוכים של חשיבה, תכנון ופיתוח ועל פי צרכים אשר תועדפו ונקבעו על ידי וועדה בה לקחו חלק נציגי סקטורים שונים והנהלת בית החולים.


השירות הניתן במסגרת היישומון החדש מוענק בחינם ובאמצעות מערכת ההזדהות הממשלתית המאפשרת קבלת מידע ושירותים אישיים מאובטחים. יש לציין כי השירות הינו אישי, ורק המטופל עצמו רשאי לקבל את המידע הרפואי שלו, או במקרה של ילדים (עד גיל 18), באמצעות הוריהם.

 

לשימוש ביישומון יש להיכנס לאתר רמב"ם תחת "הצגת מסמכים רפואיים" או ללינק הבא

https://www.rambam.org.il/patient-and-visitor-information/medical-documents/