חדשות רמב"ם

מחזירים לקהילה: תכירו את הפרויקט המרגש של עובדי רמב"ם לכבוד חג הפורים

תאריך פרסום: 25/02/2021 13:30

מאות משלוחי מנות, אשר הוכנו על ידי עובדי מחלקת הרכש ברמב"ם, מחולקים בימים אלו על ידי עובדי המחלקה במוקדי קהילה שונים באזור הצפון. הפרויקט מתבצע כחלק מיוזמת מחלקת הרכש של בית החולים להחזיר תמיכה לקהילה ולקרב לבבות בתקופה המורכבת שבה אנו חיים. חלוקת משלוחי המנות התאפשרה הודות לגיוס אלפי שקלים מגורמים פרטיים, על ידי עובדי המחלקה, למטרה הזו.

בתמונה: מחזירים לקהילה – עובדי מחלקת הרכש ברמב"ם מחלקים משלוחי מנות. צילום ו-ווידאו: הקריה הרפואית רמב"ם.בתמונה: מחזירים לקהילה – עובדי מחלקת הרכש ברמב"ם מחלקים משלוחי מנות. צילום ו-ווידאו: הקריה הרפואית רמב"ם.

בין הגורמים אשר זכו לקבל את השי המתוק ניתן למנות נוער בסיכון במעון גלעם ובפרויקט הפוך על הפוך; מתנדבי מד"א; חיילי צה"ל במתחמי קורונה; מקלט שיקום לנשים ורבים נוספים.

"מחלקת הרכש ברמב"ם חרטה על דגלה את ערך התרומה לקהילה כערך יסוד השזור בחיי המחלקה ביום יום ובפרויקטים ייעודיים", מסבירה עו"ד ליאת בן - יצחק גץ, מנהלת מחלקת הרכש בביה"ח, "מחלקת הרכש רואה עצמה כשליחה של הארגון אותו היא מייצגת- בית החולים רמב"ם, המוביל ונרתם להושטת יד לכל אדם, הן להצלת חיים והן להצלת נפשות".

פרויקט חלוקת משלוחי המנות הינו חלק ממסורת ארוכה של מחלקת הרכש ברמב"ם, אשר יוזמת ומקדמת פרויקטים שונים הקשורים במעורבות חברתית, כמו גם נענית ליוזמות קיימות. בעבר תרמה המחלקה גרביים למבוגרים המאושפזים בבית החולים, לקחה חלק פעיל בפרויקט "מתוק לנשמה"- חלוקת עוגות לצוותים רפואיים במחלקת הקורונה, הצטרפה לקבוצת ריצה של ליקויי ראיה במסגרת עמותת על"ה ועוד.

"לקראת חג הפורים, ובפרט בתקופה בה מגפת הקורונה מייצרת מציאות של ריחוק חברתי, חשוב לנו במיוחד להושיט יד ולחזק את הקשרים עם הקהילה שבה אנו חיים", מסכמים עמיר מרק וליטל בצלאל ממובילי הפרויקט במחלקת הרכש, "זו תנועה מעגלית של נתינה שחוזרת אלינו בבוא העת".

כך נראה מבצע פורים של עובדי רמב"ם>>