חדשות רמב"ם

יחד ננצח: בניה שר ללוחם את השיר שהוא אוהב. קטורזה בא להצחיק את הפצועים

תאריך פרסום: 24/10/2023 13:00

רמב"ם שבחיפה, נמצא אמנם רחוק מאזור הלחימה, אך מעורב בה היטב. מתחילת המערכה, טופלו במרכז הרפואי עשרות פצועים, אזרחים וחיילים, שפונו מכל רחבי הארץ.

אתמול, (יום ב', ה-23.10) הגיעו אומנים רבים לשמח ולעודד את הלוחמים, הפצועים, בני משפחותיהם והצוותים המטפלים - חלקם בעקבות פניית המשפחות באופן אישי.

בן בן ברוך, עידן אלטרמן, נדב אבקסיס, ישראל קטורזה ובניה ברבי ביקרו אתמול במחלקות השונות, שוחחו, שמעו את סיפורי הגבורה והעדויות הקשות מהשטח, עודדו ותמכו בפצועים ובמשפחות. בהמשך גם סיירו חלק מהאומנים בבית החולים התת קרקעי הממוגן ע"ש סמי עופר שערוך ומוכן לקליטת מאות מטופלים בעת הצורך, שם פגשו את צוותי החמ"ל ופיקוד העורף שזכו גם הם לזריקת עידוד.

רגעי שיא נרשמו במפגש עם בני משפחות החיילים שביקשו מישראל קטורזה ובניה ברבי להגיע ולתמוך ביקיריהם שמאושפזים כעת ברמב"ם. קטורזה ריגש כשהצליח להעלות חיוך על פני הסובבים גם ברגעים הקשים האלה, וברבי סחף את הנוכחים עם גרסתו לשירו של שלמה ארצי "שינויי מזג האוויר", שיר אהוב במיוחד על אחד הפצועים.

צפו: בניה ברבי שר לאחד החיילים המאושפזים ברמב"ם>>

בתמונות: בניה ברבי, ישראל קטורזה, בן בן ברוך, נדב אבקסיס ועידן אלטרמן מבקרים אתמול ברמב"ם.  צילומים: הקריה הרפואית רמב"ם