חדשות רמב"ם

מסייר במוקדי הפעילות: מפקד המחוז החדש ביקר ברמב"ם

תאריך פרסום: 03/09/2023 14:00

חלף קצת יותר משבוע מאז מונה ניצב דני לוי לתפקידו כמפקד מחוז חוף במשטרת ישראל  והוא הספיק להגיע, ביחד עם צוותו, לביקור במרכז הרפואי רמב"ם.

בתמונה: ניצב דני לוי לצד נציגי הנהלת בית החולים ומחלקת הביטחון ברמב"ם. צילום: הקריה הרפואית רמב"ם.
בתמונה: ניצב דני לוי לצד נציגי הנהלת בית החולים ומחלקת הביטחון ברמב"ם. צילום: הקריה הרפואית רמב"ם.

בפגישת העבודה שהתקיימה במשרדו של מנהל ביה"ח פרופ' מיקי הלברטל בהשתתפות נציגי הנהלת ביה"ח ומחלקת הביטחון, עלו מספר נושאים ואתגרים איתם מתמודד צוות בית החולים על בסיס יומי, ומופו הצרכים הנוספים מצד מחלקת הביטחון. נושא שמירת הסדר הציבורי והאלימות הגואה בחברה הישראלית עלה אף הוא, תופעה שאינה פוסחת גם על בתי החולים.

בפגישה שמע ניצב דני לוי שבחים רבים על תפקודם היוצא דופן של שלושת השוטרים המוצבים דרך קבע בביה"ח ושיתוף הפעולה ההדוק בין המרכז הרפואי רמב"ם עם תחנת חיפה, מרחב כרמל ומחוז חוף. נציגי ביה"ח הודו לניצב לוי על הסיוע המהיר, המקצועי והיעיל שביה"ח מקבל מהמשטרה גם באירועי חרום, הפרות סדר ואלימות. בפגישה סוכם כי יימשך הקשר ההדוק עם המשטרה לטובת שלומם וביטחונם של כל באי ביה"ח, העובדים, המטופלים והמלווים.

מיד לאחר פגישת העבודה נערך סיור במספר אתרים ברחבי בית החולים, בדגש על רחבת האמבולנסים, נקודת המשטרה, אזור המיון וחדר ההלם.

מהנהלת בית החולים נמסר: "אנו מודים לניצב יורם סופר, מפקד מחוז חוף היוצא, על שיתוף פעולה יוצא מן הכלל לכל אורך כהונתו, מברכים את ניצב דני לוי לרגל כניסתו לתפקיד ובטוחים כי יחד, משפחת רמב"ם ושוטרי משטרת ישראל במחוז, יפעלו להבטחת שלומם ובריאותם של כל הבאים בשעריו".