חדשות רמב"ם

רמב"ם מציג את עתיד הרפואה בכנס בינלאומי

תאריך פרסום: 09/03/2017

הכנס הבינלאומי ה-4 לחדשנות, טכנולוגיה ומחשוב ברפואה נערך לאחרונה בת"א. כמדי שנה מושך הכנס מאות נציגים בכירים של מערכות בריאות מהארץ ומעולם, ביניהם גם שרי בריאות ומסחר ממדינות שונות. בכנס מציגות עשרות חברות ישראליות פיתוחים חדשים, טכנולוגיות ופתרונות מחשוב בנושאים רפואיים.​

​דוכן רמב"ם בתערוכת MED in ISRAEL​דוכן רמב"ם בתערוכת MED in ISRAEL

רמב"ם משתתף השנה בכנס בתור אחד מהמציגים ונותני החסות הראשיים, עם ביתן תצוגה מרשים שבו מוצגים הפיתוחים הרפואיים והטכנולוגיות החדשניות אשר צומחות ופועלות בין כותלי ביה"ח.
בין הטכנולוגיות שאותן חברות טכנולוגיה רפואית בחרו לפתח במחקרים וניסויים שהחלו ברמב"ם ושבית החולים היה שותף להצלחתן בעולם הרפואי, ניתן להזכיר את Given Imaging,FNA ,Microboot, פיתוחים של GE ועוד.

בביתן של רמב"ם הוצגה בהרחבה הפעילות של "רמב"ם מד–טק" - חברת מסחור הטכנולוגיות של רמב"ם המשמשת כחממה טכנולוגית, ובתור הגוף שמקדם יזמות והמצאות בקרב הצוות הרפואי. רחב"ם מד –טק היא גם חלק מהחממה החיפאית לפיתוח רפואה דיגטלית Mind Up שרמב"ם היה שותף להקמתה בשיתוף עם IBM, מדטרוניק ופיטנגו.

אגף המחשוב של רמב"ם מציג בביתן את אפליקציות הניהול הרפואי ואת שיתופי הפעולה בנושאי BIG DATA ומכללת רמב"ם מציגה את הקורסים וההכשרות המקצועיות לרופאים ולצוותים רפואיים מהארץ ומהעולם.

בביתן עוברים מדי יום מאות מתעניינים. בנצפו בוחנים ההיצע של רמב"ם שר הבריאות יעקב ליצמן, שר הכלכלה אלי כהן, מנכ"ל מכון היצוא, שרי הבריאות של רומניה וסמואה, שגריר סין בישראל ועוד.

פרופ רפי ביאר, מנהל רמב"ם הנחה בכנס פאנל בנושא רפואה מותאמת אישית. עוד ייצגו את בית החולים ד"ר רונית סגל הירשברג, מנכ"לית תאגיד הבריאות של רמב"ם, ד"ר נדב בין חיים ועו"ד רוניה רובינשטיין מרמב"ם מד טק ואייל שטרנבך, סגן מנהל מחלקת השיווק של רמב"ם.

צפו בסרטון כדי לצפות ברמב"ם מציג את העתיד