חדשות רמב"ם

שחקניות אלופת המדינה בכדורעף נשים מכבי XT חיפה הגיעו לביקור ברמב"ם

תאריך פרסום: 29/12/2019 08:00
שחקניות קבוצת הכדורעף של מכבי XT חיפה בקרו בבית החולים לילדים רפפורט במחלקות השונות המחלקה הכירורגית, הנפרולוגית וכן במחלקות הפנימיות.
בתמונה: שחקניות הנבחרת וצוות נפרולוגיה ילדים | צילום: פיוטר פליטרבתמונה: שחקניות הנבחרת וצוות נפרולוגיה ילדים | צילום: פיוטר פליטר
בביקור השתתפו קפטן הקבוצה נסטיה קרדוניס ושחקנית נבחרת ישראל תמר שטיין אליהן הצטרפו שחקניות ליגת העל והנערות.
נסטיה קרדוניס קפטן הקבוצה "אני באופן אישי מאוד התרגשתי לבקר בבי"ח לילדים ושמחתי להגיע ולהביא מעט אושר ולעלות חיוך על הפנים של הילדים. אחד הילדים שאל אותי מה את באמת כלכך גבוהה? עניתי לו שאשמח לארח אותו במגרש באחד המשחקים הקרובים באולם ברמת אלון בחיפה."
 
תמר שטיין, "אני פה לראשונה בבי"ח לילדים רפפורט ואני רואה את החשיבות בביקור שלנו, באנו לתת אבל קבלנו המון בחזרה מהילדים, השחקניות בוגרות וצעירות יחד בחג החנוכה באנו להאיר את מצב הרוח של ילדים וילדות חילקנו מתנות מעולם הכדורעף ואת  החולצות הירוקות של מכבי XT חיפה."
 
חיים קסל מנכ"ל קבוצת מכבי XT חיפה "אני רוצה להודות להנהלת מרכז הרפואי רמב"ם על הזכות שאנו קבלנו לבוא ולשמח ילדים כי אנחנו מכבים באו חושך לגרש והבאנו מעט אור , ברצוני לומר מילה אחת 'אהבה' שהרופאים והאחיות נותנים לילדים ראיתי ושמעתי את הצוות הרפואי את החם והטיפול המסור שאין לו תחליף."