חדשות רמב"ם

יצירות אומנות מקוריות של אריאלה ורטהימר יוצגו במרכז האונקולוגי ברמב"ם

תאריך פרסום: 31/12/2018 08:00
טכס הסרת לוט מעל 6 מיצירותיה המקוריות של האמנית אריאלה ורטהימר, התקיים לאחרונה במרכז האונקולוגי החדש ע"ש יוסף פישמן שברמב"ם. היצירות, שיוצגו כתערוכת קבע בלובי המרכז האונקולוגי, הוענקו כתרומה לבית החולים, כחלק מידידות ארוכת שנים של משפחת ורטהימר והמרכז הרפואי. הטכס נערך במעמד נציגי הנהלת רמב"ם והמרכז האונקולוגי ביה"ח, משפחת ורטהימר, ידידים ובני משפחה.
בתמונה: טכס הסרת הלוט במרכז האונקולוגי ע"ש פישמן ברמב"ם | צילום: פיוטר פליטרבתמונה: טכס הסרת הלוט במרכז האונקולוגי ע"ש פישמן ברמב"ם | צילום: פיוטר פליטר
במשך 14 שנים התנדבה אריאלה ורטהימר במערך האונקולוגי ברמב"ם, זאת לצד תמיכת המשפחה בבית החולים ופעילות ענפה וארוכת שנים למען רמב"ם. טכס הסרת הלוט הינו בבחינת הזדמנות להוקיר תודה על תרומתה של משפחת ורטהימר בכלל וזו של אריאלה ורטהימר בפרט.
 
על קיר הכניסה בלובי המרכז האונקולוגי ע"ש פישמן, נתלו  שש יצירות ענק צבעוניות, המהוות חלק ממסע "האודיסאה" של אריאלה ורטהימר. היצירות, המתפרסות על פני בד בגודל של 1.5מ * 1.80, משלבות טכניקות של צילום, צבע אקריליק וציור על טול, המתאחדות לכדי יצירה אחת. היצירות מספרות סיפור של אנושיות ושל אהבת אדם, וכן אודות המפגשים של האנשים זה עם זה.
 
בקרוב צפויות לעלות תערוכות נוספות, המציגות את יצירותיה של אריאלה ורטהימר ברחבי העולם.
 
כשאומנות וטיפול באנשים נפגשים. צפו בטכס הסרת הלוט מעל יצירותיה של אריאלה ורטהימר:

וידאו: נתנאל אייזיק, דוברות רמב"ם