חדשות רמב"ם

שלום כיתה א': ילדי רמב"ם מתחילים את שנת הלימודים

תאריך פרסום: 02/09/2018

יותר משני מיליון תלמידים בישראל החלו הבוקר את לימודיהם לשנת תשע"ט, וביניהם מאות מילדי עובדי רמב"ם שמתחילים השנה ללמוד בכיתה א'.

שלום כיתה א': ילדי רמב"ם מתחילים את שנת הלימודיםשלום כיתה א': ילדי רמב"ם מתחילים את שנת הלימודים

כבכול שנה, אגף משאבי אנוש - מח' רווחה ברמב"ם ערך לאחרונה את האירוע המסורתי של חלוקת ילקוטי בית ספר והעניק 324 תיקים של חברת "מודן" לתלמידים שעושים את צעדיהם הראשונים בלימודים. בין מקבלי הילקוטים, 168 בנים ו - 156 בנות.

בתוך כך, עשרות מילדי ביה"ח "רות" לילדים שברמב"ם, החלו הבוקר את שנת הלימודים בכיתות הלימוד השונות בבית החולים. הכיתות מיועדות לקלוט כ-100 מתלמידי מחלקות האשפוז אשר מגיעים מכל המגזרים, מכל שכבות הגילאים ומכל התרבויות.

בביה"ח "רות" לילדים ברמב"ם פועלות חמש כיתות, הממוקמות במחלקות האשפוז השונות ומיועדות לתלמידים המגיעים מתקופות אשפוז ממושכות, כמו גם טיפולים כרוניים, אשפוז יום ועוד. על התלמידים נמנים ילדים ובני נוער בגילאי 3-18 בחינוך הפורמלי ובגילאי 3-21 בחינוך המיוחד. את הכיתות מלווה צוות מרכז חינוכי ברכ"ה, האחראי על כיתות הלימוד בביה"ח ומורכב מצוות ההוראה רב תרבותי ורב מקצועי, הכולל מורים, מטפלים, יועצת, רכז מחשבים, מורה לרובוטיקה ומדעים, בנות שירות, תרפיסטיות באומנות ועוד.

הקריה הרפואית רמב"ם מאחלת לכל ילדי ישראל – שנת לימודים מוצלחת, פורה ובטוחה!