חדשות רמב"ם

בת ה-11 התחילה גל תרומות לילדי רמב"ם

תאריך פרסום: 29/03/2016

זה התחיל מתרומת מתנות יום ההולדת, המשיך לרתימת תלמידי הכיתה והסתיים בפניה לבעלי זוגלובק ישראל. מעין רגב, בת 11 בסך הכל, רצתה לעשות טוב לילדי רמב"ם, והצליחה לסחוף אחריה עוד רבים...

בתמונה: מעין רגב, יחד עם בני משפחתה ונציגי הנהלת ביה"ח "רות", 
מוסרת את המתנות שאספה לילדי רמב"ם.
צילום: פיוטר פליטר.בתמונה: מעין רגב, יחד עם בני משפחתה ונציגי הנהלת ביה"ח "רות", מוסרת את המתנות שאספה לילדי רמב"ם. צילום: פיוטר פליטר.

כשמעין רגב, בת 11 מחיפה, חגגה את יום הולדתה לפני כמה שבועות, היא ביקשה מהוריה מתנה לא שגרתית: להעביר את כל מתנות יום ההולדת שלה לילדי ביה"ח "רות" שברמב"ם.
ההורים, שנרתמו בשמחה לרעיון, עצבו בגוף הזמנת יום ההולדת של מעין את משאלתה, ופנו לחבריה בבקשה לרכוש מתנות וצעצועים שיתאימו לילדים המאושפזים בביה"ח, בסימן תרומה לקהילה.

נראה שמעשים טובים הם דבר מדבק. היוזמה של כלת יום ההולדת אומצה על ידי בני כיתתה, ה' 3 בריאלי אחוזה, ובסיועה של מחנכת הכיתה ומנהלת ביה"ס, הפך הפרויקט האישי של מעין לפרויקט קבוצתי, ותלמידי הכיתה כולה חברו למשימה החשובה. מלבד תרומת הילדים, פנתה משפחת רגב ליעל זוגלובק-אנדר (מבעלי זוגלובק ישראל)ובעלה הנרי, ואלו העבירו סכום כסף ששימש את משפחת רגב לרכישת מתנות נוספות לחדר המתנות של רמב"ם.

לפני ימים אחדים הגיעה מעין רגב, יחד עם אמה שרון ומחנכת כיתה, כדי להעניק את המתנות שאספו יחד, להנהלת ביה"ח "רות", לטובת חדר המתנות בביה"ח. היוזמת הצעירה מאוד התרגשה מהמעמד, כאשר פגשה לראשונה חלק מהילדים המאושפזים שייהנו מהמתנות והצעצועים שאספה עבורם: "כשהיא ראתה את הילדים, היא הבינה שהיא בעצם תרמה לשמחה שלהם", משחזרת שרון האם, "מעבר להתרגשות שלה, היא אמרה שהיא רואה בזה פתיחת דלת והיא מאוד שמחה על כך שיהיה מי שיראה וירצה לתרום גם כן. אנחנו כבר החלטנו להפוך את המשימה לפרויקט מתמשך, ויחד עם ילדי ביה"ס הריאלי, להמשיך לתמוך בביה"ח לילדים גם בעתיד".

גם אתם רוצים לתרום ל"חדר המתנות" שלנו? הנה כמה נקודות חשובות:

  • מטעמי סנטריה והיגיינה, ועל מנת
    לשמור על הילדים החולים, משחקים וצעצועים שיתרמו, חייבים להיות חדשים וסגורים.
  • ניתן לתרום משחקים וצעצועים המתאימים לכל הגילאים (0-18).
  • משחקים מומלצים לתרומה: משחקי קופסא, משחקי יצירה אישיים, חוברות צביעה, משחקי הרכבה (למשל, לגו), בובות בכל הגדלים ועוד.

בנושא העברת התרומות, ופרטים נוספים, ניתן לפנות למנהלנית ביה"ח לילדים ברמב"ם, ,תמר שוחט, בדוא"ל: [email protected]