חדשות רמב"ם

חוזרים לשגרה: רמב"ם מחדש את סיורי חדר הלידה

תאריך פרסום: 21/04/2021 15:30
בשורות טובות ליולדות: החל מהשבוע הבא, מערך ההיריון והלידה של המרכז הרפואי רמב"ם מחדש את הסיורים  בחדרי הלידה עבור ההורים שבדרך. 
בתמונה: צוות חדרי לידה ברמב"ם. צילום: הקריה הרפואית רמב"ם.בתמונה: צוות חדרי לידה ברמב"ם. צילום: הקריה הרפואית רמב"ם.
הסיורים המודרכים, אשר הושהו לתקופה של כמה חודשים מפאת מגבלות הקורונה, חוזרים להתקיים במתכונת המותאמת לנהלי משרד הבריאות ומתאפשרים בקבוצות קטנות ובתנאי מיגון מתאימים. שירות זה מצטרף למגוון שירותים נוספים הניתנים ברמב"ם, ביניהם קורסי הכנה ללידה אונליין וללא עלות, סיור וירטואלי דרך אתר בית החולים, היתר לליווי של שני מבקרים קבועים ליולדות, הן בחדרי הלידה והן במחלקות האשפוז, מענה שוטף לכל עניין באמצעות עמוד הפייסבוק "מחוברות" ועוד.
 
בתמונה: יחידת הילודים (תינוקיה) ברמב"ם.
בתמונה: יחידת הילודים (תינוקיה) ברמב"ם. צילום: הקריה הרפואית רמב"ם.
 
"אחרי חודשים ארוכים בהם נפגשנו לפני הלידה בעיקר אונליין, אנחנו מאושרים לחדש את הסיורים במערך ההיריון והלידה שלנו", אומרים ברמב"ם ומודים, "התגעגענו לראות את האמהות והאבות המצפים ולהכיר אותם מקרוב".
 
הסיורים, אשר יחלו בשלישי הקרוב, ה-27.4.21, יתקיימו בקבוצות קטנות של עד 20 איש, ויצאו מהבניין הראשי (בניין סמי עופר), קומה 3, בכניסה לחדרי הלידה. במהלך הסיורים, אשר יערכו מידי שבוע בימי שלישי בערב ובימי שישי בבוקר, ניתן להתרשם מהשירותים הייחודיים שניתנים ברמב"ם, להכיר את צוות המומחים הרב תחומי של בית החולים, לשאול שאלות וללמוד יותר על חווית הלידה במרכז הרפואי הגדול והמוביל בצפון.
 
ההשתתפות בסיורים מותנת ברישום מראש, וכן בהצגת תו ירוק, תעודת מתחסן או תעודת מחלים. יש חובה לעטות מסיכה במהלך כל הסיור.