חדשות רמב"ם

​נשף המסכות של רמב"ם

תאריך פרסום: 07/02/2016

חג פורים בפתח, ובבית החולים "רות" לילדים שברמב"ם התחילו בחגיגות. אות הפתיחה ניתן בפעילות יצירה של כיתות הלימוד ברמב"ם (מרכז חינוכי ברכ"ה), ובמסגרתה הכינו הילדים המאושפזים ותלמידי ביה"ס "דרור" ו"תל-חי" שבחיפה, מסיכות ואביזרי תחפושת ממסכות חדר ניתוח. בהמשך השבוע נהנו הילדים ממסיבות פורים שקיימו עבורם עמותת "שמחה לילד" ועמותת "זיכרון מנחם", בעזרתם של מתנדבי העמותות.​

בתמונה: יחידת טיפול נמרץ בפגית רמב״ם.  צילום: ערן ירדני.בתמונה: יחידת טיפול נמרץ בפגית רמב״ם. צילום: ערן ירדני.

אווירת החג בביה"ח "רות" קיבלה חיזוק, כמו בכל שנה, מעשרות מתנדבים ומבקרים שמגיעים בימים אלו לשמח את ילדי ביה"ח. ראשונים להופיע היו חבורת אמנים, כולם סטנדאפיסטים וכוכבי ערוצי הילדים, שכללה את הצמד דובדבני וקובץ', הצמד אודי ואביעד, צמד שיניים, ארז קליימן ועמי אנידג'ר. החבורה, שחילקה מתנות לילדים, התקבלה בשמחה גדולה וילדים רבים ביקשו להצטלם עם הכוכבים ולקבל מהם את חתימתם. את הבאת האומנים יזם מועדון "רוטרי" הוד-הכרמל וחיה קובץ', ראש אפיק הקהילה במועדון.

הילדים קיבלו מתנות ומשלוחי מנות גם מנציגי סוכנות מזדה חיפה, תלמידי בתי ספר באזור חיפה והקריות וגני ילדים, חיילי חיל הים, שייטת 13, חיל האוויר וחניכי פנימייה צבאית. גם הגמלאים של מילב הגיעו לחלק לילדים משלוחי מנות, כובעים וצעיפים מצמר שנסרגו ע"י גמלאיות המועדונים של הארגון. הילדים זכו לביקורים גם מנציגי רכבת ישראל, שקם אלקטריק ומחסני חשמל, חברת משלוחים flying cargo, חברת פלאפון, שירות בתי הסוהר, עמותת אתגרים, רדיו חיפה ושחקני הפועל חיפה שצפויים להגיע בהמשך השבוע ועוד רבים נוספים.

רוצים לראות כמה קל לשמח ילד? צפו