חדשות רמב"ם

רוצים קריירה ברמה בין- לאומית? בואו לרמב"ם

תאריך פרסום: 27/04/2022 14:00

גאווה חיפאית: ענקית הרשתות החברתיות Linkedin פרסמה לאחרונה את הסקר השנתי שלה המתייחס למקומות עבודה במדינות שונות בעולם בהן נבחנו פרמטרים שונים לחברות ש"משקיעות בכישורי העובדים ומסייעות לעובדים לבנות קריירה מוצלחת ארוכת טווח".

הסקר השנתי של LinkedIn. קרדיט צילום: Getty Images/Caia Image מתוך LinkedIn.הסקר השנתי של LinkedIn. קרדיט צילום: Getty Images/Caia Image מתוך LinkedIn.

הסקר היוקרתי של לינקדאין לשנת 2022 על ישראל הציב את בית החולים רמב"ם בעשיריה הראשונה של החברות המוגדרות "מקום העבודה הטוב ביותר לצמיחת הקריירה בישראל". רמב"ם נמצא בעשיריה הפותחת, בודד בכל הקשור לשירותי בריאות או בתי חולים אחרים, בצמידות לרשימה מכובדת ביותר הכוללת את אינטל, אמדוקס, טבע, גוגל, וויקס, איי.בי.אמ ועוד.
 
בחברת "לינקדאין" מסבירים כי מתודולוגיית הבחירה בחברות המובילות בישראל כוללת בין היתר את המרכבים הבאים: היכולת להתקדם, טיפוח כישורים, יציבות ארגונית, הזדמנויות, מגוון מגדרי ורקע אקדמי. לצורך הכנת הדירוג, לינקדאין אספה את כל המידע הקיים בפלטפורמה על חברות במשק הישראלי, ובתנאי שהן מונות יותר מ-500 עובדים, ששיעור השחיקה של העובדים לא עמד על יותר מ-10% ושיעור הפיטורין שלהן לא עלה על 10% ממצבת העובדים, וזאת עד ל-31 בדצמבר 2021.

פרופסור מיקי הלברטל, מנהל רמב"ם הגיב: "הסקר הזה אמנם נחת עלינו כהפתעה נעימה מאוד לחגי האביב, אבל אנחנו מבינים בהחלט את הרקע להחלטה המאוד יוקרתית הזו להצבת רמב"ם בעשיריה הראשונה של חברות ישראליות בכל הקשור לקידום קריירה. ההנהלה שלנו, והנהלות קודמות הציבו להן כאתגר וכדגל את נושא הקידום על פי כישורים בלבד. במקביל אנחנו משקיעים משאבים אדירים בתכניות לפיתוח הכישרונות שלנו, בדחיפה למחקר, ולשת"פים עם מיטב המוסדות האקדמאים והרפואיים בעולם כמו קורנל, סטנפורד, MIT, הטכניון ואחרים נוספים. ההשקעה היא לא רק בסגל הרפואי – אלא בכל שדרת הניהול והביצוע בבית החולים. גאווה גדולה".

מצ"ב הלינק הישיר לסקר היוקרתי:

https://www.linkedin.com/pulse/top-companies-2022-25-best-workplaces-grow-your-career-israel-/?trk=public_post-content_share-article&utm_source=facebook&utm_medium=post