חדשות רמב"ם

הרב פירר מבקר ברמב"ם

תאריך פרסום: 27/12/2017
הרב אברהם אלימלך פירר, אשר ידוע בעיקר בזכות ייעוצו בתחום הרפואי, הגיע אתמול (יום ד', ה-27.12.17) לביקור עבודה בקריה הרפואית רמב"ם, יחד עם עוזריו. 
​בתמונה: פרופ' משנה קליני אדוארדו שחר 
וצוות מכון האיידס ברמב"ם בפעילות להעלאת מודעות לנושא.    
צילום: פיוטר פליטר.  
צילום: פיוטר פליטר.

צילום: פיוטר פליטר. 
צילום: נתנאל אייזיק, דוברות רמב"ם. 

של קורס הטראומה הבינלאומי
צילום: פיוטר פליטר.

​בתמונה: פרופ' משנה קליני אדוארדו שחר וצוות מכון האיידס ברמב"ם בפעילות להעלאת מודעות לנושא. צילום: פיוטר פליטר. צילום: פיוטר פליטר. צילום: פיוטר פליטר. צילום: נתנאל אייזיק, דוברות רמב"ם. של קורס הטראומה הבינלאומי צילום: פיוטר פליטר.

במהלך הביקור נפגש הרב עם נציגי הנהלת רמב"ם, אשר הציגו בפניו את פועלו של בית החולים הגדול בצפון. פרופ' רפי ביאר, מנהל ביה"ח, סקר בפני הנוכחים את הישגיו של המרכז הרפואי, את שלבי פיתוח בית החולים ואת התוכניות העתידיות בתחומים השונים. בפגישה הזו נכחו גם מנהלי מחלקות ויחידות שונות בבית החולים, אשר הציגו בפניו הרב ועוזריו את פעילותם.

בתום המפגש, יצאו המבקרים לסיור בקמפוס רמב"ם כשהם מלווים בפרופ' ביאר וסגניו ד"ר מיקי הלברטל ופרופ' קרל סקורצקי. הרב פירר סייר במחלקות בית החולים "רות" לילדים והתרשם מהנעשה במחלקת כירורגיה, פגים, טיפול נמרץ והשתלות מח עצם לילדים. לאחר מכן המשיך לסייר במרכז האונקולוגי החדש על שם פישמן, שם פגש את צוות המרכז וחזה מקרוב בעבודת המרפאות וטיפול יום, מחלקות רדיותרפיה ומחלקת כימותרפיה. לאחר מכן המשיך הסיור במחלקת טיפול נמרץ נוירוכירורגי, אשר חתם את ביקורו של הרב פירר.

"אני מודה לרב פירר על ביקור הממצה", אמר פרופ' ביאר בתום הביקור, "זו הייתה הזדמנות עבורנו להציג בפניו רופאים חדשים, חידושים טיפוליים ואת עתיד הטיפול הרפואי ברמב"ם".

הרב פירר הוא כאמור יועץ רפואי ומי שהקים את אגודת "עזרה למרפא" – עמותת מלכ"ר ישראלית העוסקת בסיוע בכל הקשור בתחום הרפואי והבריאותי לחולים ולמוגבלים. מפעל זה זיכה את הרב פירר בפרס ישראל לשנת תשנ"ז ובפרסים נוספים.