חדשות רמב"ם

משחה כף כרמל נדחה בשבוע בשל תנאי מזג האויר

תאריך פרסום: 05/05/2016

משחה כף כרמל שהיה אמור להתקיים במהלך סוף השבוע הקרוב, נדחה ליום שישי הבא בשל תנאי מזג אויר וים

​דחייה בת שבוע במועד המשחה בשל תנאי מזג אויר וים 
​דחייה בת שבוע במועד המשחה בשל תנאי מזג אויר וים

​לידיעת המשתתפים והמשתתפות במשחה: עקב תחזית הים הצפויה, והחשיבות בשמירה על בטיחות השחיינים, משחה "שוחים מהלב - כף כרמל 2016" לא יתקיים מחר כמתוכנן אלא נדחה למועד חדש: יום שישי הבא, 3 ביוני 2016. שעות המשחים השונים - ללא שינוי.
עמכם/ן הסליחה!
לאלו המעוניינים להצטרף, ניתן להרשם דרך הקישור הבא, באתר שוונג - shvoong

המשחה, שיתוף פעולה של רמב"ם, עיריית חיפה וחברת שוונג, מוקדש להעלאת המודעות ולגיוס מימון למחקר פורץ דרך, לניבוי ולמניעת מוות פתאומי לבבי (Sudden Cardiac Death) בילדים וצעירים. ליוזמה חברו גם "עולם המים של אורי סלע" וגורמים רבים נוספים. מחלות הלב השונות, ביניהן מוות לבבי פתאומי, עדיין מהוות את הגורם מספר אחת למוות בארה"ב ובעולם המערבי בכלל. כאשר מדובר בהפרעות לבביות על רקע גנטי לא מאובחן, החולה, מבוגר או צעיר, לא מקבל שום סימני אזהרה לפני הרגע הקטלני, מה שהופך את המניעה לקשה יותר.

בימים אלו רמב"ם מקדם מחקר רב תחומי, המשתף פעולה בין חוקרים מצטיינים, מומחים מרמב"ם, חוקרים מהטכניון וגופים מובילים מהתעשייה הביו-רפואית בסביבת בית החולים. מחקר זה יכול לתרום להתפתחות וליישום של שיטה חדשנית, מניעתית וטיפולית, לבעלי סיכון גבוה למוות פתאומי, בעולם כולו.

הנושא החשוב יעמוד במרכזם של אירועי "פסגת הרמב"ם" 2016, מפגש הועידה המדעית השנתית הבינלאומית של בית החולים, אשר יתקיים ב-29-31.5. "פסגת רמב"ם", הנערכת מאז 2010, שמה דגש על התחומים בהם משתלבים רפואה, טכנולוגיה והומניזם. בוועידה ייטלו חלק ידידי רמב"ם בארץ ובעולם ומומחים מובילים בתחומי הרפואה, התעשייה והכלכלה, בארץ ובעולם.