חדשות רמב"ם

שמחה רבה: הכוכבים מגיעים לשמח את ילדי רמב"ם לכבוד פורים

תאריך פרסום: 04/03/2020 08:00

אבק כוכבים עף אתמול לכל עבר בבית החולים "רות" לילדים כשכוכבי ילדים ידועים, אמנים, זמרים ועוד אורחים מפתיעים הגיעו למרכז הרפואי רמב"ם כדי לקחת חלק באירוע נוצץ במיוחד.

בתמונה: אומני ישראל מבקרים את ילדי בית החולים "רות" לילדיםבתמונה: אומני ישראל מבקרים את ילדי בית החולים "רות" לילדים
האירוע, מסורת של שש השנים האחרונות, התקיים תחת הכותרת "ילדים של החיים" בהפקתו של שלומי סמוכה אשר יזם, הפיק וארגן את הפנינג הפורים הזה כמו בכל שנה.
ילדי רמב"ם ובני משפחותיהם נהנו מהופעות של השמות המובילים בעולם הבידור למבוגרים וילדים, ביניהם: הזמר עמיר בניון שריגש את הנוכחים, השחקנית ענת מגן שבו, גלית גיאת, הזמרת אדוה עומר, כוכבי הילדים רוי בוי וטל מוסרי, אסתר נחום, אסתר קסטרו ועוד רבים וטובים.
מתחם האירוע קושט בלונים והוקמו בו דוכני מוזיקה, כיבוד, הפעלות, משחקים ותחפושות, בובות ענק ותקליטן, כאשר המשתתפים זכו לקחת חלק בכל אלו וקיבלו משלוחי מנות והפתעות.
בתום הפעילות המרכזית שנערכה בקומת מרפאות החוץ של ביה"ח "רות" לילדים, יצאו האורחים הצבעוניים לסיור המחלקות בית החולים והעניקו לילדים המאושפזים בכל שבעת הקומות הפתעות והביקור אישי ומשמח.
 
רגעים מרגשים במיוחד נרשמו ביחידת הדיאליזה והמחלקה האונקולוגית בביה"ח כאשר הילדים המאושפזים זכו להופעות פרטיות של הזמרים עמיר בניון ואדוה עומר, טל מוסרי, רוי בוי וחברים נוספים.
"אנחנו עושים כל מה שניתן כדי לשמח את הילדים המאושפזים", אומרת תמר שוחט, אמרכלית ביה"ח "רות" לילדים, "יחד עם שלומי סמוכה ושותפים נוספים היה פה אירוע בקנה מידה מרשים שאין ספק שהביא חיוך גדול ואושר לילדים שלנו".
"מה שקורה ברמב"ם קורה כבר שש שנים", מציין שלומי סמוכה, "ילדים של החיים זה אירוע גדול שאני עובד עליו בכל שנה, ומביא את מיטב האומנים בהתנדבות שהם החברים שלי ויחד אנחנו עושים שמח לילדים".