ללדת ברמב"ם – לייב מחדר הלידה

הלידה שלך- המומחים שלנו . LIVE Facebook ב-2.2.2021

 


הקליקו והרשמו לארוע:  https://fb.me/e/250PZJUPN

 

צפו בשידורלייב   מה- 30.6.2020:

צפו בשידורלייב   מה- 17.6.2020:

מה היא תכנית לידה, מה יתרונות הדיקור בחדר הלידה ואיך מתמודדים עם הכאב של הצירים, מה התפקיד של המלווה בשעות שלפני, אחרי ותוך כדי, ומתי אפשר להתחיל בהנקה? כל כך הרבה שאלות מגיעות יחד עם הרגע החשוב בחייך ואנחנו פה כדי לעשות לך קצת סדר בדברים.

 

הנקה ולידה - תשובות לכל השאלות

צפו בשידורלייב   מה- 9.6.2020:

לקראת הלידה שלך, אנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו למפגש עם דר' רון בלוססקי, מנהל יחידת אולטרסאונד (US) מיילדותי - גינקולוגי ברמב"ם ואורית ויליאמס, מיילדת בכירה בביה"ח.
צפן כאן במפגש וקבלו תשובות לכל השאלות, הסוגיות, התהיות וההתלבטויות:

 

צפו בשידורלייב   מה- 3.6.2020. 
מומחי רמב"ם  עונים על כל השאלות שמעסיקות אתכן לקראת הלידה. עם ג'ני לכט, מיילדת בכירה, וד"ר דנה ויטנר, אחראית מרפאת הריון בסיכון במערך היולדות של הקריה הרפואית רמב"ם.

איך מתכוננים ללידה?

צפו בשידור לייב עם מומחי רמב"ם - איך מתכוננים ללידה.  שידור לייב בפייסבוק מה-26 במאי 2020.

עולא פחראלדין, אחות בכירה ביחידת הילודים של רמב"ם ויועצת הנקה ואירה בר, אחות בכירה בחדר הלידה של רמב"ם ויועצת הנקה נותנות לכן תשובות לכל השאלות, הסוגיות, התהיות וההתלבטויות.

לקראת לידה

יולדת בזמן הקרוב? ד"ר אודי ארגז, משנה למנהל חדר לידה  וג'ני לכט, אחות בכירה בחדר לידה, יענו לך על כל השאלות.  צפו בשידור ששודר לייב בפייסבוק ב- 20 במאי:

 

בואו להתחבר להנקה!

הנקה היא החיבור הכי טבעי שיכול להיות בין אם לתינוקה, אבל יכולה להיות גם די מאתגרת.
איך מתמודדים עם הבעיות? מה מהמיתוסים שכולם מכירים על הנקה באמת נכון, ומה ניתן לעשות כדי לגרום לחיבור הזה להתרחש בצורה הנכונה ביותר לאם ולתינוק? צוות יועצות ההנקה של רמב"ם פוגש אתכן לייב בפייסבוק כדי לתת לכן תשובות לכל השאלות, כלים וטיפים חשובים.

 

 

תינוק חדש הגיע. אתם יכולים לעזור...

אולגה וייסמן, אחות ויועצת הנקה ב רמב''ם הקריה הרפואית אספה בשבילכם את כל הטיפים הכי טובים לתמיכה באם הטריה בתקופת ההנקה. את הפוסט הזה אל תשכחו לשמור...

צפו והתחברו להנקה!

 

 

 לסרטונים נוספים בעמוד הפייסבוק של יולדות רמב"ם>