מרפאת גסטרו לתזונה מורכבת

תמונה ראשית - מרפאת גסטרו לתזונה מורכבת

מרפאת גסטרו לתזונה מורכבת

​הנושא התזונתי מלווה כמעט כל מצב של מחלה- הן מחלות כרוניות- מתמשכות והן מחלות חריפות- חולפות. צוות מרפאת גסטרו לתזונה מורכבת מטפל באנשים, במסגרת מרפאתית ותוך כדי אשפוז. מרפאת גסטרו לתזונה רפואית מורכבת, הוקמה כדי לתת מענה למטופלים אילו. ההתייחסות במרפאה מתאפיינת בראייה רב- תחומית. אוכלוסיית המטופלים במרפאה מגוונת. קיים קשר הדוק עם המרפאות השונות של המכון- מרפאת גסטרו מספקת יעוץ וטפול תזונתי לחולים, הסובלים ממחלות מעי דלקתיות, הפרעות תנועתיות, מחלות ממאירות ומחלות לבלב. לצוות המרפאה נסיון רב בטפול באנשים לאחר נתוחים מורכבים כגון נתוחי לבלב, מעי או וושט. אנשים לאחר נתוחים בריאטריים מופנים לטפול תזונתי, חלקם משום שלאחר נתוח בריאטרי מנותחים עלולים לחוות קושי באכילה מסודרת ובריאה, חלקם לאחר, שחוו סבוכים מהנתוח ויש צורך לסייע ולכוון לתזונה בריאה, מאוזנת ונכונה. שתוף הפעולה קיים עם צוותים מתחומים נוספים- חולים עם מחלות נוירולוגיות, הגורמות לקושי באכילה- עוברים הערכה ומקבלים המלצות לצורך החלטה על דרך ההזנה הנכונה והטובה ביותר, תוך שימת דגש על נתונים פרטניים. במרפאה אנו מסייעים ומייעצים לחולים,

הסובלים ממחלות ממאירות בשלבים שונים. עם האבחנה, לקראת טפול נתוחי, כמוטרפי או רדיוטרפי ובמצבים בהם קיימת פגיעה במערכת העכול. במצבים בהם קיימת פגיעה במערכת העכול, בין אם קבועה ובין אם חולפת עד כדי חוסר יכולת לספק את צרכיו התזונתיים של הגוף- ההזנה נתנת דרך הוריד. צוות המרפאה מספק הדרכה לחולים ומשפחותיהם לקראת שחרור ומספק תמיכה ומידע בעת השהייה בבית. לאורך השנים נצבר נסיון בטפול במאות חולים, שקבלו הזנה לוריד.

במסגרת אשפוז- צוות מרפאת גסטרו לתזונה מורכבת- מייעץ בנושא תזונה רפואית לחולים מורכבים, שיש קושי בהזנתם בין אם בשל פגיעה במערכת העכול ובין אם בשל חוסר תאבון או רצון לאכול. במהלך האשפוז מתקיים מעקב והיה ועולה הצורך המטופל מוזמן להמשך טפול ומעקב במסגרת מרפאת גסטרו לתזונה מורכבת.

זימון תורים - תזונה מורכבת בגאסטרו

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.

מידע כללי למבקרים במרפאות
 
צוות בית החולים רמב"ם נמצא כאן עבורכם, לספק לכם רפואה מקצועית, חדשנית, איכותית ובטוחה, המבוססת על ידע מחקרי מתקדם. בכל הליך רפואי עומדים לנגד עינינו צרכי המטופל, תוך מתן כבוד, הקשבה, שקיפות ושיתוף המטופל ומשפחתו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
בהגיעכם לתור שנקבע לכם במרפאות בית החולים, אנא הביאו עמכם:
  • הפניה מרופא המשפחה או רופא מומחה.
  • כל מסמך רפואי אחר שבידיכם כולל תוצאות בדיקות וצילומים.
  • התחייבות כספית (טופס 17). במידה ואין ברשותך התחייבות כספית, ניתן לשלם ברוב מרפאות
    בית החולים 150 ₪ עבור בדיקת רופא. יש לברר זאת בעת קביעת התור.
  • תעודה מזהה הכוללת תמונה. מטופל ללא תעודה מזהה לא יתקבל.
ילד מתחת לגיל 18 חייב בליווי הורה או אפוטרופוס. במידה ואין באפשרותכם להגיע נא הודיעו לנו בהקדם האפשרי.
 
בעמוד המידע למטופל ולמבקר ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות כללים, נהלים וחוקים, זכויות וחובות, שירותים ומידע נוסף.
 
 
 

צרו איתנו קשר

שעות פעילות
א-ה 07:00-15:00

פרטי התקשרות:

קישורים שימושיים קישורים שימושיים

העמותה מתמקדת בהרחבת המודעות למחלות הקרוהן והקוליטיס, בהפצת מידע מהימן על המחלות ודרכי ההתמודדות איתן, בקידום זכויות החולים מול הרשויות ובייזום פעילויות לשיפור איכות החיים של החולים במחלות מעי דלקתיות