מכון גסטרואנטרולוגיה

ד"ר אמיר קליין

מספר טלפון של ד"ר אמיר קליין04-7772850

ד"ר אמיר קליין הינו רופא בכיר ביחידה לאנדוסקופיה מתקדמת במכון הגסטרואנטרולוגי במרכז הרפואי רמב"ם. הוא בוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. לאחר מכן השלים התמחות משולבות ברפואה פנימית וגסטרואנטרולוגיה אותה סיים בהצטיינות במרכז הרפואי רמב"ם. לאחרונה שהה למשך שנתיים בבית החולים WESTMEAD אשר בסידני אוסטרליה ושם השתלם בטיפולים אנדוסקופים מתקדמים של המעי הגס, הוושט דרכי המרה והלבלב ובפרט בכריתה אנדוסקופית של פוליפים גדולים וגידולים מוקדמים במערכת העיכול.

ד"ר קליין פרסם מאמרים מקוריים, מאמרי סקירה וחיבר פרקים בספרי לימוד בנושא אנדוסקופיה מתקדמת וכריתת פוליפ גדולים, אבחון וטיפול של דימומים במערכת העיכול, מחלות מעי דלקתיות, ואנדוסקופיה באמצעות גלולה מצלמת של המעי הדק. ד"ר קליין משמש כמרצה קליני בכיר וזכה בפרסי הצטיינות על פעילות הדרכה וליווי סטודנטים לרפואה במסגרת האגף הפנימי של המרכז הרפואי רמב"ם.

תחומי העניין העיקריים של ד"ר קליין הינם שיפור הגילוי והטיפול בפוליפים במערכת העיכול, זיהוי אנדוסקופי של פוליפים ממאירים בעזרת אנליזת תמונה ממוחשבת, טכניקות אנדוסקופיות מתקדמות לכריתת פוליפים גדולים , טיפול במחלות של דרכי המרה והלבלב ואבחון באמצעות קפסולה מצלמת של המעי הדק והגס. ​
לרשימת הפרסומים
ב-PubMed