מרפאת אחות - מחלות מעי דלקתיות

תמונה ראשית - מחלות מעי דלקתיות

מרפאת אחות מחלות מעי דלקתיות

לעיתים קרובות, מחלת מעיים ודלקת מעיים משפיעות על איכות החיים של הלוקים בהן, ידוע כי ליווי אישי ומקצועי יכול לסייע ולהקל על ההתמודדות.
במסגרת השרות הניתן במכון מתקיימת מרפאת אחות לצד מרפאות הרופאים בימי שני וחמישי. למרפאת האחות, מוזמנים חולים על פי הזמנה וכן, כל מי שמעוניין לקבל הדרכה וייעוץ נוספים אודות דלקת מעיים, אפשרויות הטיפול, המעקב הנדרש וכל נושא אחר.

סשה מיכלין הוא מרכז תחום מחלות מעי דלקתיות בבית חולים רמב"ם (אח IBD). בתפיסת אח IBD, טיפול איכותי פוגש את הצרכים והעדפות אישיות של המטופל. במסגרת האינטראקציה הטיפולית אח IBD שואף לתת שרות איכותי, הטיפול ישמור על זכויות המטופל כפי שמעוגנות במגילת זכויות המטופל. כתרומה לטיפול, אח IBD שם למטרה למזער את הרגשת הניכור מהחוויה הטיפולית של המטופל, על ידי יצירת קשר אמפתי, אישי וארוך תווך שמושתת על ערכים של כבוד ואמון. מתוך הבנה שלזמינות ונגישות יש חשיבות רבה עבור רווחה נפשית של המטופל, ובגלל האופי המתלקח של המחלה, סשה זמין בטלפון ובמייל בכל שעות היממה לתת מענה למטופל. ניתן להתקשר בכל שאלה הקשורה למחלת מעיים, בפרט בהחמרת הסימפטומים או בעת הגעה למיון לצורך אשפוז. דלקת מעיים משפיעה לא רק על המטופל אלה גם על משפחתו שמהווה משאב תמיכה עיקרי של המטופל.

אי לכך, המענה למטופל ולמשפחתו היא כאל גוף אחד. על מנת לשפר את השרות, לרשות המטופלים הוקמה מרפאת IBD דחופה עם תורים בהתראה קצרה, במטרה להקדים את הטיפול ככל האפשר. כמו כן, לרשות המטופל הוקמה מרפאה רב מקצועית שדרכה ניתן לקבל סיוע מפסיכולוגית, עו"ס ודיאטנית. למרות שכל הצוות הרב מקצועי עומד לרשות המטופל במטרה להשיג שליטה במחלה, היענות המטופל לטיפול היא המפתח להצלחת הטיפול.
בקיץ 2017 תפתחנה קבוצת תמיכה למטופלים עם מחלות מעי דלקתיות ביחד עם פסיכולוגית המכון גב' שוע טולדנו ואח IBD. להרשמה ניתן לפנות בערוצי תקשורת המופיעים מטה.


לשליחת דואר אלקטרוני לסשה>>

זימון תורים - מחלות מעי דלקתיות

 

ניתן ליצור עמנו קשר בנושא זימון תורים באמצעות מילוי טופס או שליחת דואר אלקטרוני.

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור שלחו דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.

מידע כללי למבקרים במרפאות
 
צוות בית החולים רמב"ם נמצא כאן עבורכם, לספק לכם רפואה מקצועית, חדשנית, איכותית ובטוחה, המבוססת על ידע מחקרי מתקדם. בכל הליך רפואי עומדים לנגד עינינו צרכי המטופל, תוך מתן כבוד, הקשבה, שקיפות ושיתוף המטופל ומשפחתו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
בהגיעכם לתור שנקבע לכם במרפאות בית החולים, אנא הביאו עמכם:
  • הפניה מרופא המשפחה או רופא מומחה.
  • כל מסמך רפואי אחר שבידיכם כולל תוצאות בדיקות וצילומים.
  • התחייבות כספית (טופס 17). במידה ואין ברשותך התחייבות כספית, ניתן לשלם ברוב מרפאות
    בית החולים 150 ₪ עבור בדיקת רופא. יש לברר זאת בעת קביעת התור.
  • תעודה מזהה הכוללת תמונה. מטופל ללא תעודה מזהה לא יתקבל.
ילד מתחת לגיל 18 חייב בליווי הורה או אפוטרופוס. במידה ואין באפשרותכם להגיע נא הודיעו לנו בהקדם האפשרי.
 
בעמוד המידע למטופל ולמבקר ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות כללים, נהלים וחוקים, זכויות וחובות, שירותים ומידע נוסף.
 
 
 

צרו איתנו קשר

פרטי התקשרות:

קישורים שימושיים קישורים שימושיים

העמותה מתמקדת בהרחבת המודעות למחלות הקרוהן והקוליטיס, בהפצת מידע מהימן על המחלות ודרכי ההתמודדות איתן, בקידום זכויות החולים מול הרשויות ובייזום פעילויות לשיפור איכות החיים של החולים במחלות מעי דלקתיות