הצהרת נגישות

הסדרי נגישות במרכז הרפואי רמב"ם

הקריה הרפואית רמב"ם עושה רבות לקידום הנגישות לשירותיה לאנשים עם מוגבלויות. אנו שואפים לאפשר לכל אדם , לרבות אדם עם מגבלה , לקבל כל שרות רפואי , באופן שוויוני, מכובד, בטיחותי ועצמאי- תוך רגישות חברתית תרבותית.
התאמות הנגישות הקיימות והמתבצעות כוללות הנגשה של הסביבה והמבנים והנגשת השירותים השונים כולל אתר האינטרנט.
להלן פירוט הסדרי הנגישות ברמב"ם על פי נושאים:

1. נגישות מבנים

אנו שואפים להבטיח כי הבניינים ושטחי החוץ  בקריה הרפואית רמב"ם יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ומשקיעים בכך משאבים רבים.
 

2. נגישות השירות

אנו שואפים להבטיח כי כלל השירותים בקריה  הרפואית  רמב"ם יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ומשקיעים בכך משאבים רבים. תהליך זה עדיין בעיצומו.
 

3. נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. כ- 20 עד 25 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להפיק תועלת מתכני אינטרנט נגישים יותר, כך על פי מחקר שנערך בשנת 2003 ע"י חברת מייקרוסופט.בקריה הרפואית רמב"ם אנו מאמינים ופועלים למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי מוגבלויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

4. דרכי פניה לבקשות והצעות שיפור בנושאי נגישות

על אף מאמצינו להנגיש את הכל, ייתכן וימצאו בעיות נגישות.  אם נתקלתם בבעיה או שיש לכם הערה או שאלה,  תוכלו לפנות לרכזת הנגישות ברמב"ם.

שם: מרגלית סמואל

טלפון:  04-7773130/3424

דוא"ל: [email protected] 


תאריך עדכון הצהרת הנגישות
: ינואר 2024