המרפאה לגידולים גניקולוגיים

ד"ר רות פרץ

מספר טלפון של ד"ר רות פרץ04-7776202

דר' פרץ סיימה את תוארי ה MD וה PhD שלה באוניברסיטה העברית ואת ההתמחות באגף האונקולוגי בקריה הרפואית רמב"ם. במהלך התמחותה נסעה לשלוש שנות השתלמות במרכז הסרטן של אוניברסיטת הרווארד Dana-Farber Cancer Insitute בבוסטון.
דר' פרץ מתרכזת בטיפול בחולות עם  ממאירויות גניקולוגיות (שחלה, צוואר רחם וגידולי רחם) וחולות עם סרטן שד. כמו כן  אחראית על המחקרים הקליניים המוקדמים באגף האונקולוגי. היא מגייסת בעצמה את החולים למחקרים הקליניים ומטפלת בהם במרפאתה במשך ההשתתפות במחקר. כמו כן דר' פרץ היא אחראית תחום החינוך הרפואי באגף האונקולוגי ובין השאר אחראית על מתמחי האגף.
מחקריה המעבדתיים של דר' פרץ מתרכזים בהתפתחות סרטן השחלה. היא היתה שותפה מרכזית בהוכחת ההשערה שסרטן שחלה מקורו בחצוצרה ופיתחה את אחד המודלים העכבריים הידועים ביותר למחלה זו. כיום היא ראש המעבדה לגידולי נשים, ומתרכזת בהבנת השלבים המוקדמים של סרטן שחלה, פיתוח שיטות למניעה וטיפול, והבנת המשמעויות של המקור החצוצרתי של סרטן שחלה לטיפול במחלה. ,תחום מחקר נוסף של דר' פרץ הוא פיתוח תרופות – ממחקר בסיסי ועד מיטת החולה. כמו כן דר' פרץ היא מרצה בכירה (assistant professor) מצטיינת בפקולטה לרפואה של הטכניון ומשקיעה רבות בהכשרת סטודנטים לרפואה, סטודנטים לתארים מתקדמים ומתמחים באונקולוגיה לעיסוק במחקר מעבדתי בסיסי.  דר' פרץ היא חברה במכון המחקר של רמבם (CRIR) ובמרכז הסרטן של הטכניון (RTICC).  
להשתתפות במחקרים קליניים של דר' פרץ:  [email protected]
 
לרשימת הפרסומים
ב-PubMed