שירות לימפומה

ד"ר שמרית רינגלשטיין

מספר טלפון של ד"ר שמרית רינגלשטיין04-7772127

דר' שמרית רינגלשטיין מנהלת שירות לימפומה במערך ההמטולוגי בקריה הרפואית רמב"ם.
היא סיימה את לימודי הרפואה בטכניון בחיפה, התמחתה ברפואה פנימית בבית החולים איכילוב בתל אביב, ובהמטולוגיה במרכז הרפואי רמב"ם. עם סיום ההתמחות בהמטולוגיה עשתה דר' רינגלשטיין עבודת דוקטורט שעניינה חקר מנגנונים המופעלים על ידי תאי לויקמיה לימפואידית כרונית לצורך חמקנות חיסונית, אותה סיימה בשנת 2014. מאז ממשיכה דר' רינגלשטיין בביצוע מחקר מעבדתי בסיסי באימונולוגיה של לויקמיה לימפואידית כרונית ולימפומה, ומשמשת מנחה נלווה ויועצת לעבודות מחקר של סטודנטים לתארים מתקדמים של הפקולטה לרפואה בטכניון בנושאים אלו.

דר' רינגלשטיין הינה רופאה בכירה במחלקה להמטולוגיה והשתלות מח עצם במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה, כאשר תחומי הפעילות הקליניים העיקריים שלה הינם טיפול בלימפומה, לויקמיה לימפואידית כרונית ומיאלומה.

מתחילת 2015 מובילה דר' רינגלשטיין את תחום האבחון האימונו-המטולוגי כאחראית מטעם המכון ההמטולוגי על התכנון והאינטרפרטציה של בדיקות אפיון תאים של ממאירויות המטולוגיות. מעבדת האפיון מספקת בהנהגתה שירות חדש של מעקב אחרי מחלה מינימלית שארית (MRD) בלויקמיות חריפות וכרוניות, ושירותים שמטרתם סיוע לרופאים בפרוגנוסטיפיקציה של מטופלים וקבלת החלטות
לרשימת הפרסומים
ב-PubMed