כירורגיה רובוטית

תמונה ראשית - כירורגיה רובוטית

כירורגיה רובוטית

כירורגיה רובוטית היא הגישה הזעיר-פולשנית ביותר והמתקדמת ביותר מבחינה טכנולוגית מבין הגישות הקיימות כיום לניתוחים אונקולוגיים מורכבים. טרם פיתוחם של רובוטים כירורגיים הכירורגים האונקולוגיים ביצעו ניתוחים אלה דרך חתכי בטן גדולים או באמצעות כלים לפרוסקופיים, שהם פחות גמישים ופחות ניידים. במהלך כירורגיה רובוטית זעיר-פולשנית הכירורג יושב ליד לוח הבקרה של מערכת דה- וינצ'י, לצד המטופל, ומפעיל ארבע זרועות רובוטיות המשחזרות באופן מדויק את תנועותיו שלו.

המערכת הכירורגית הרובוטית דה-וינצ'י מספקת לכירורג הגדלה משמעותית ביותר של שדה הניתוח, וכן גם מיומנות כירורגית ובקרה יוצאות מן הכלל. מטופלים העוברים ניתוחים באמצעות כירורגיה רובוטית זעיר-פולשנית מפיקים תועלת במספר היבטים: תקופת אשפוזם מקוצרת, הם חווים פחות כאב, הם מאבדים פחות דם, יש להם חתכים קטנים והם יכולים לשוב במהרה לשגרת חייהם. חשוב ביותר, התוצאות הקליניות שלהם עשויות להיות טובות יותר.

המחלקה לאורולוגיה בקריה הרפואית לבריאות האדם, רמב"ם, חיפה, היא אחד מהצוותים הישראלים המעטים המתמחים בכירורגיה רובוטית זעיר-פולשנית באמצעות טכנולוגיית דה-וינצ'י. כמו כן, המרכז שלנו הוא אחד משני מרכזים רפואיים בארץ, והראשון באזור הצפון, אשר משתמשים במערכת הכירורגית המתקדמת High Definition da Vinci-Si. יחד עם צוות הטיפול בסרטן, מרכזנו הוא אחד המרכזים המובילים בישראל בטיפול בסרטן הערמונית, הכליות, שלפוחית השתן, בלוטת האדרנל והאשכים.

זימון תורים - אורולוגיה

ניתן ליצור עמנו קשר בנושא זימון תורים באמצעות מילוי טופס או שליחת דואר אלקטרוני.

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.

חיילים - צרו קשר בטלפון 04-7772716 או שלחו פקס למס. 04-7772364