המרפאה לגידולי השד

ד"ר אזקיל פלכטר

מספר טלפון של ד"ר אזקיל פלכטר04-7776420

ד"ר פלכטר הוא בוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה בואנוס איירס, ארגנטינה. התמחה ברפואה פנימית בבית החולים ע"ש ברנרדינו ריבדביה, בואנוס איירס, ארגנטינה ובאונקולוגיה קלינית במכון לאונקולוגיה ע"ש א. רופו באוניברסיטה בואנוס איירס, וכמו כן בבית החולים אונקולוגי של בואנוס איירס ע"ש מארי קירי, ארגנטינה.

ד"ר פלכטר סיים ההתמחות באונקולוגיה קלינית בקריה הרפואית רמב"ם. השתלם בטיפול התומך ופליאטיבי בבית החולים קאלברי, ברונקס, ניו יורק, ארה"ב וסייע בקורסים של טיפול פליאטיבי ותומך מאוניברסיטת אוקספורד, ומאוניברסיטת בן גוריון בשיתוף פעולה של הפדרציה היהודית של ניו יורק והאיגוד הישראלי של טיפול פליאטיבי.

ד"ר פלכטר השתתף באופן פעיל במגוון רחב של מחקרים קליניים בתחום טיפול תומך בסרטן, סרטן השד, סרטן במערכת העיכול, וסרטן הריאות. מתעניין בעיקר במחקרים בניהול וטיפול בכאב בחולה סרטן, סימפטומים קשורים לסרטן, תופעות לוואי הקשורות לטיפול בסרטן, ניצולי סרטן ואיכות החיים. ד"ר פלכטר קיבל פרס איסה שפטר למצוינות ותרומת אדם באונקולוגיה. הוא חבר בארגונים לאומיים, ביניהם ההסתדרות הרפואית בישראל (הר"י), האגודה הישראלית לאונקולוגיה הקלינית וטיפול קרנתי (ISCORT), וקבוצת עבודה לטיפול פליאטיבי וטיפול תומך בסרטן (ISCORT), כמו כן, בארגונים בינלאומיים כמו האגודה האמריקנית לאונקולוגיה קלינית ( ASCO), האיגוד האירופי לאונקולוגיה רפואית (ESMO), המועצה הלאומית להוספיס ואנשי מקצוע פליאטיבי (NCHPP), האיגוד לטיפול הקרינתי ואונקולוגיה של אזור הים התיכון (AROME), האיגוד הספרדי של טיפול פליאטיבי SECPAL)), והאיגוד הבריטי של תרופות פליאטיביות.

ד"ר פלכטר פעיל בתחום הטיפול התומך והפליאטיבי בסרטן ע"י ההשתתפותו בפורומים לאומיים ובינלאומיים, מתן הרצאות לסטודנטים לרפואה בפקולטה לרפואת ע"ש רפפורט ובית הספר לסיעוד באוניברסיטת חיפה, כמו גם בפורומים פתוחים לקהילה.
לרשימת הפרסומים
ב-PubMed