אנדודונטיה

ד"ר שרונית סחר הלפט


דר שרונית סחר-הלפט סיימתי את לימוד רפאות שיניים ברומניה בשנת 1991, ולאחר מכן המשכתי במחלקת אנדודונטיה - טיפולי שורש באוניברסיטה העברית ירושלים הדסה עין כרם, את מסלול ההתמחות סיימתי בשנת 2001. שילבתי בחיי את האקדמיה - כמרצה בכירה בצוות המחלקה, חוקרת את תחום החיידקים בטיפולי שורש ויתרונות מכשירי הלייזר ברפואת שיניים, יועצת בוועדות מחקר שונות בארץ ובעולם.
משמשת כחברה בוועדה המקצועית של האגודה הישראלית לאנדודונטיה- בהסתדרות רפואת שיניים , וכבוחנת בבחינות ההתמחות באנדודונטיה.
במהלך המחקר גיליתי את עולם הלייזר, עולם מרתק, טיפול הלייזר מאפשר טיפול יעיל , הלייזר מאפשר טיפול חדירתי מינימלי, עם שליטה על הדימום במיוחד באזורים דלקתיים. הכאב לאחר הטיפול הוא מופחת, זמן החלמה והריפוי מהיר יותר. המחקרים אשר בוצעו עם צוותי היו פורצי דרך אשר בוצעו ע"י רופאים מהארץ ומהעולם. בעקבות מחקרים שלנו קיבלנו פרסים על עבודתנו ב IADR (International Association for Dental Research) ברמה עולמית. והוכחנו את יכולות טכנולוגית הלייזר בתקשורת בין חיידקית ובחיטוי יעיל.
כיהנתי פעמיים במשך השנים כיושב ראש האיגוד הישראלי ללייזר ברפואת שיניים .
הנני מרצה בארץ ובעולם בכנסים חשובים כמו יפן ברזיל ארה"ב ומדינות שונות באירופה. ייצגתי את ישראל ב איגוד הלייזר הבינלאומי WFLD - : Word Federation for Laser Dentistry
ולאחר מיכן נמניתי בצוות ההקמה של האיגוד הבינלאומי ISLD – International Society for Laser Dentistry . היום אני חברת בהנהלת הארגון.
יש משפט שאני מאוד אוהבת "המצוינות היא מידת הרצון, השאיפה למצוינות היא מידת ההשקעה, והשמים הם הגבול.” כחברת המחלקה אני מאמינה ביכולות שלנו - ע"י טיפול נכון עם טכנולוגיה מתקדמת ניתן לטפל בשיניים ביעילות ועם הצלחה גדולה לאורך שני