טיפול יום לילדים ולנוער

תמונה ראשית-בריאות הנפש ילדים ונוער

טיפול יום לילדים ולנוער

המסגרת לטיפול יום ילדים ונוער מיועדת לטיפול ממוקד וקצר מועד בנערים ונערות בגילאי  12-18 אשר זקוקים לטיפול מוגבר מאשר טיפול מרפאתי. המסגרת מיועדת לילדים ונערים עם קשיים תפקודיים משמעותיים אשר מצבם אינו מחייב אשפוז מלא.

המסגרת פועלת 5 ימים בשבוע, מ 08:30 עד 15:00 וכוללת טיפולים פרטניים וקבוצתיים על ידי צוות רב-מקצועי מיומן, הכולל: פסיכיאטרים, פסיכולוגים קליניים, עובדים סוציאליים, מטפלים בהבעה ומטפלים משפחתיים.

המענה הטיפולי הינו אינטנסיבי ואינטראקטיבי תוך יצירת רציפות טיפולית בבית ובקהילה.

במסגרת פועלות כיתות לימוד המופעלות על ידי משרד החינוך עם זכאות להסעות ולכל נער/ה מותאמת תוכנית לימודים אישית.

מטרת הטיפול: התערבות במשבר הכוללת הערכה מלאה וממצה, טיפול מקיף הכולל התערבויות פרטניות וקבוצתיות עם חשיבה על "היום שאחרי" – שילוב בקהילה על מנת להעניק למטופל מעטפת אבחונית וטיפולית משמעותית ולהחזירו לסביבת חייו הטבעית מהר ככל הניתן.

למידע נוסף על קבוצות הטיפול>>

זימון תורים - בריאות הנפש ילדים ונוער

 

 

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור שלחו דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.

מומלץ להוריד לטלפון הנייד את אפליקציית Dial My App המסייעת בזימון תור 24/7
להורדת האפליקציה>

בדיקות וטיפולים

מידע לילדים המאושפזים ולהוריהם 

 
צוות בית החולים לילדים רות נמצא כאן עבורכם, לספק לכם רפואה מקצועית, חדשנית, איכותית ובטוחה, המבוססת על ידע מחקרי מתקדם. בכל הליך רפואי עומדים לנגד עינינו צרכי הילדים המטופלים, תוך מתן כבוד, הקשבה, שקיפות ושיתוף המטופל ומשפחתו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
אשפוז צפוי או פתאומי של ילד בבית החולים, הינו אירוע מעורר חרדה הן אצל הילד והן אצל משפחתו. מידת הצלחתו של הילד להתמודד עם החרדה מותנית במידה רבה בשיעור התמיכה שמעניק לו ההורה או המבוגר שבסביבתו. הכנה נפשית מוקדמת במידת האפשר, תצמצם את חרדתו של הילד ותגביר את סיכוייו להתמודד בהצלחה עם חווית האשפוז בבית החולים.
 
ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות הכנה, הסתגלות, כללים, נהלים וחוקים, זכויות וחובות, שירותים ומידע נוסף. מידע זה יסייע לכם בעת אשפוז או בעת קבלת שירות רפואי במרפאות החוץ ובמכונים השונים ברמב"ם. 
 

צרו איתנו קשר

פרטי התקשרות: