בדיקות וטיפולים
אי ספיקת לב מתקדמת

שיקום לב מרחוק - מסייעים ללב להחלים ללא הגעה לבית החולים.
צוות רב מקצועי בשילוב עם טכנולוגיה מתקדמת מסייע לכם לבצע שיקום לב ואימונים מותאמים אישית בביתכם ללא הגעה לבית החולים.

למה חשוב להתאמן?
פעילות גופנית ושיקום לאחר אירוע לבבי הוא מרכיב חיוני  וחשוב ביותר על מנת לאפשר למטופלים להישאר בריאים למנוע תחלואה חוזרת ותמותה. היעילות של פעילות גופנית הוכחה מעבר לכל ספק כאחד הגורמים החשובים בהחלמה. פעילות גופנית סדירה של לפחות כ-150 דקות בשבוע, פעילות אירובית בשילוב עם אימוני התנגדות, נמצאה כמרכיב מפתח בתהליך השיקום לאחר אירוע לב.

למרות זאת, מחקרים מראים שפחות מ- 30% מהאנשים הזקוקים לשיקום לאחר אירוע לבבי, מגיעים לתוכניות השיקום שמציעים בתי החולים. הסיבות לכך הן מגוונות: מחסור בזמן ובמשאבים, מרחק מבית החולים, חוסר רצון להתאמן בקבוצה ועוד.
המערך הקרדיולוגי ברמב"ם החליט למצוא פתרון לבעיה ולהנגיש את האימונים לאנשים הזקוקים לשיקום בזמן המתאים להם ובסביבה הטבעית שלהם. כל זאת, תחת התאמה אישית של אופי האימון מעקב צמוד של מאמן אישי, פיזיולוג, אחות שיקום ורופא. מעבר לפעילות הגופנית מורכבת לכל מטופל תוכנית שיקום רפואי הכוללת הסבר על גורמי הסיכון ומתן אמצעי לטיפול בהם.

חוסר זמן, חוסר אנרגיה, מרחק, קורונה  – נגמרו התירוצים... כעת ניתן לבצע שיקום לב איכותי מרחוק, מהבית באמצעות מיטב הטכנולוגיות הקיימות בעולם. השירות החדשני הוא בסל הבריאות וללא עלות למטופלים ל-3 חודשים בכל קופות החולים.
 
למידע נוסף על שיקום לב מרחוק