ניתוח קיסרי

מדוע כדאי

למה כדאי לעבור ניתוח קיסרי ברמב"ם?

גם בניתוח קיסרי, כמו בלידה רגילה, אנו עובדים בשיטת skin to skin בה תקבלי אליך את התינוק מיד לאחר הלידה, לחיבוק ראשון עם תינוקך.
ברמב"ם משתמשים בסיכות תת-עוריות נספגות לתפירת החתך לאחר הניתוח. הסיכות נספגות ואין צורך בטיפול נוסף כדי להוציא אותן מהגוף כפי שהיה בעבר.
גם ליולדות בניתוח קיסרי אנו מאפשרים אשפוז בגישת אפס הפרדה או ביות מלא, כפי שמתאפשר ליולדות בלידה רגילה, זאת בתנאי שהמצב הבריאותי שלהן ושל התינוק מאפשר זאת.
ברמב"ם, כל יולדת תתקבל עם יחס אישי והקשבה, בהתאמה מרבית לתכנית הלידה ולהעדפותיה, תוך שמירה על בריאותה ובריאות התינוק.

צוות המומחים עומד לרשותכם

איך ניתן ליצור עמנו קשר?

ניתן ליצור איתנו קשר בצורה קלה ומהירה ולבקש מועד רצוי לניתוח קיסרי.

התקשרי אלינו לטלפון 050-2063585 בין השעות 09:00 עד 14:00.

מלאי את הפרטים בטופס המופיע בתחתית הדף ורופא בכיר ממחלקת יולדות יחזור אליך בהקדם לתיאום תור לניתוח קיסרי אלקטיבי (מתוכנן)
או לאישור מועד התור וקביעת פרטים אחרונים.

אנו נמצאים כאן על מנת לתת לך חוויית לידה בלתי נשכחת!

ניתוח קיסרי

שכיחות הניתוחים הקיסריים בעולם המערבי עולה בכל שנה ומגיעה לשיעור של כ 15%-25% מכלל הלידות. ניתוח קיסרי מהווה דרך נוספת לילוד (התינוק ייוולד דרך דופן הבטן) כשהלידה איננה אפשרית דרך תעלת הלידה. מטרת הלידה הקיסרית היא לסיים את הלידה בדרך הטובה ביותר לאם ולילוד.

קיימות שתי קבוצות נשים שעוברות ניתוח קיסרי
 
  1. נשים שמוזמנות מראש לניתוח קיסרי (אלקטיבי), ניתוח יזום, שנעשה כאשר הסיבה ידועה מראש כגון: עובר השוכב במצג עכוז או כאשר הערכת משקל העובר גבוהה או בהריון עם תאומים ועוד...
  2. ניתוח קיסרי דחוף נעשה במקרים בהם מסיבה כלשהיא יש בעיה בביצוע הלידה עצמה או תוך כדי מהלך הלידה, כגון: חוסר התקדמות בלידה או מצוקה עוברית. תהליך ההחלטה יכול להמשך מספר דקות עד מספר שעות (ההחלטה על ניתוח יכולה להתקבל בכל שלב של הלידה)

ניתוח קיסרי - כל מה שצריך לדעת

בקשה לקביעת ניתוח קיסרי


במערך הלידה של רמב"ם חשוב לנו להעניק לך חווית לידה כפי שתכנת וחלמת, חווית לידה טובה ובטוחה לך ולילוד. בחלק מההריונות נשים מוזמנות מראש לניתוח קיסרי (אלקטיבי), ניתוח יזום, שנעשה כאשר הסיבה ידועה מראש כגון: ניתוח קיסרי בעבר, כאשר עובר השוכב במצג עכוז או כאשר הערכת משקל העובר גבוהה או בהריון עם תאומים ועוד.
נשים החל משבוע 34 אשר עונות על הקריטריונים לניתוח קיסרי מתבקשות למלא את הטופס. יש להקפיד לפנות לפחות חודש לפני מועד הניתוח.
אנו נחזור אליך לתיאום מועד התור.
יש לוודא כי יש בידיכם הפניה רפואית לניתוח קיסרי מרופא הנשים המטפל.
 
נושא הטופס
בקשה לקביעת ניתוח קיסרי
שם פרטי
שם משפחה
מס' תעודת זהות
קידומת
טלפון
תאריך ווסת אחרונה
//
דוא"ל
סיבת ניתוח קיסרי
נא צרפי הפניה מרופא לניתוח קיסרי
תוכן הבקשה
* שדה חובה
 

צרו איתנו קשר

050-2063585
ניתן לפנות לרופא בכיר ממחלקת יולדות לצורך תיאום ניתוח קיסרי אלקטיבי (מתוכנן), יש להכין את כל המסמכים הדרושים ואת המלצת הרופא המטפל, כך שנוכל לעזור לך לתאם את התור בתאריך המבוקש ולאפשר לך לידה טובה ובטוחה.
באפשרותכן להתקשר לרופא ממערך הנשים והיולדות בימים א’-ה’ בשעות  09:00 עד 15:00
 
ניתן גם לשלוח הפניה לפקס מס'  04-7771778 או 04-7772228.