טיפול בקרינה ממוקדת - רדיוכירורגיה

במקרים מתאימים, ניתן טיפול בגידולי מוח ובבעיות אחרות במוח באמצעות רדיוכירורגיה סטריאוטקטית, או  טיפול בקרינה ממוקדת. הטיפול הזה ניתן בשילוב עם יחידת הקרינה במחלקה לאונקולוגיה. בטיפול זה משולבים מחד כלים של נוירוכירורגיה – כולל מיקוד סטריאוטקטי, התחשבות באיברים עצביים בסביבת הגידול, ומאידך כלים של אונקולוגיה של קרינה, כולל קצב הדעיכה ומינון הקרינה המתאים לכל פתולוגיה.

בטיפול ברדיוכירורגיה (טיפול בקרינה) מבוצע MRI נפחי לתכנון תלת-מימדי. באמצעות ה-MRI הזה מתכננים הרופאים המטפלים את הטיפול הממוקד, תוך התחשבות בגידול שבו מטפלים, ובאיברים שמסביב – עצבים, מסלולים, איברי חישה וכו'. לאחר השלמת התכנון ניתן הטיפול – ללא כאבים, ללא חתכים – כשהחולה בהכרה מלאה ובמשך כחצי שעה. במרבית המקרים משוחרר החולה לביתו מיד לאחר הטיפול, ומוזמן למעקב במרפאה מספר שבועות או חודשים לאחר השלמת הטיפול.

הטיפול הזה מובל, במחלקה לנוירוכירורגיה, על ידי ד"ר עידו פלדור, סגן מנהל המחלקה, שהוכשר לטיפול ברדיוכירורגיה (טיפול בקרינה), ואף השתלם ספציפית בתחום זה בהיותו רופא בכיר. ד"ר פלדור, מעבר להיותו מומחה בנוירוכירורגיה של גידולי מוח, הוא מומחה ברדיוכירורגיה של מוח ועמוד השדרה.

זימון תורים - נוירוכירורגיה

שימו  לב – זמינות התורים בזימון אונליין זהה לזו שבמוקד הטלפוני.

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור שלחו דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.