עיניים

ד"ר ניצן דובדבן סטריאר

מספר טלפון של ד"ר ניצן דובדבן סטריאר04-7772236

ד"ר ניצן דובדבן-סטריאר, רופאה בכירה ומנתחת עיניים, מרכזת את תחום הנוירו-אופתלמולוגיה. סיימה את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה "הדסה" באוניברסיטה העברית, לימודי B. Med.Sc  בהצטיינות.
 
ד"ר דובדבן התמחתה במחלות וניתוחי עיניים בקריה הרפואית רמב"ם. בשנים 2018-2020 עברה התמחות-על קלינית ומחקרית בנוירו-אופתלמולוגיה במחלקת העיניים במרכז האוניברסיטאי באייווה סיטי, איווה, ארה"ב, שהינה אחת ממחלקות העיניים הטובות בארה"ב, ואחד מהמרכזים המובילים בארה"ב ובעולם בתחום הנוירו-אופתלמולוגיה. במסגרת זו רכשה ניסיון רב באבחנה וטיפול של מחלות נוירו-אופתלמולוגיות כגון: אופטיק נויריטיס,  איסכמיה של עצב הראיה ומחלות נוספות של עצב הראיה, לחץ תוך גולגלתי מוגבר אידיופתי (פסאודוטומור צרברי), גידולים מוחיים המערבים את מסלולי הראיה, כפל ראיה, ניסטגמוס ועוד.
לאחר השלמת התמחות העל, שבה כרופאה בכירה לקריה הרפואית רמב"ם והינה אחראית על תחום הנוירו-אופתלמולוגיה בבית החולים.
חברה באיגוד הנוירואופתלולוגי הצפון אמריקאי, באיגוד הישראלי של רופאי העיניים והאיגוד הישראלי לנוירו-אופתלמולוגיה.
בנוסף לפעילותה הקלינית, עורכת מגוון מחקרים בתחומי מומחיותה כולל חקר של פפילאדמה ופסאודו-פפילאדמה בילדים ומבוגרים, פיזיולוגיה של תגובות האישון והעפעף כאמצעי לזיהוי פתולוגיות של מסלולי הראיה, וחקר של עצב הראיה
במקביל ד"ר דובדבן-סטריאר עוסקת גם בהדרכת ולימוד מתמחים וסטודנטים לרפואה ומרצה בקורס מתקדם לאופטומטריסטים ולימודים מתקדמים ברפואת עיניים.