שרה צפריר

שרה צפריר

מספר טלפון של שרה צפריר04-7772563

בוגרת הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול בטכניון
בעלת תואר MA במינהל מערכות בריאות, החוג למינהל ציבורי, אוניברסיטת חיפה

חברת הנהלת ביה"ח ומנהלת אגף מידע, מחשוב ותקשורת. הקימה את מחלקת תכנון וארגון (תוא"ר) שהיוותה תשתית לעתודה ניהולית בביה"ח. במשך שלוש שנות שהייתה בחל"ת בקליפורניה, ארה"ב, הקימה מערך מחשובי לתמיכה בתהליכי האקרדיטציה בביה"ח Kaiser Permanente. בשובה מחל"ת קיבלה על עצמה את ניהול מחלקת מערכות המידע של ביה"ח ובהמשך צרפה אליה את יחידת התקשורת, ובנתה את אגף מידע, מחשוב ותקשורת, הביאה אותו להישגים ברמה הלאומית והפכה אותו לאגף טכנולוגי מהמובילים במערכת הבריאות בישראל.

בין הפרויקטים המרכזיים שהובילה ניתן למנות את ייזום, פיתוח והטמעת התיק הרפואי הממוחשב ("פרומתאוס") בתחילת שנות האלפיים, כפרויקט חלוצי במערכת בתי החולים בארץ, שהתרחב בהמשך ומקיף כיום גם את כל בתי החולים הפסיכיאטריים והגריאטריים הממשלתיים. הפרויקט זכה בפרס של לשכת מנתחי מערכות המידע בישראל.
פרויקטים נוספים בהובלתה זכו לפרסים ברמה הארצית:
מערכת “Eergency” לניהול ביה"ח בשעת חירום, זכה במקום הראשון על הצטיינות בקטגוריה של פרויקטים מיוחדים. מערכת זו זכתה בהכרה לאומית עם היבחרה כפתרון לניהול האגף לשעת חירום של משרד הבריאות בעתות חירום. מערכת Insight – מערכת המידע למנהלים שפותחה בהובלתה זכתה לפרס על הצטיינות בקטגוריה של מערכות BI.