טיפולים סקסולוגיים


"אני בת 59, נשואה 35 שנים, הזוגיות שלנו לאורך השנים ידעה עליות ומורדות, אבל באופן כללי אני יכולה לומר שהייתה טובה רוב הזמן. המשפחתיות בסדר, אין לנו דאגות כלכליות, אך לאחרונה אני מרגישה שחיי המין שלנו התחילו לחרוק. החשק המיני שלי נחלש באופן דרסטי, לא רק שקשה לי ליזום, אלא גם כשאני נענית לבן זוגי, קשה לי להתגרות, וגם כשאני מתגרה, קשה לי לשמור על הריכוז והתחושה היא של התנתקות. קשה לי להיות בתוך החוויה כמו פעם, קשה לי ליהנות .  מאד מתסכל..."


"אנחנו זוג צעיר, בני 30, הורים צעירים לשני ילדים קטנים (בני 4, 2) , בתחילת הקשר לא יכולנו להוריד את הידיים אחד מהשנייה. שכבנו כל יום, ולפעמים כמה פעמים ביום, ולא הפריע לנו אם אנחנו עייפים, והצלחנו לשלב את זה עם עוד משימות בחיים (היינו סטודנטים). אבל היום, לאחר 6 שנים ביחד, שכוללים: מריבות סביב מטלות הבית, מי עושה מה וכמה, עייפות, שגרה - תדירות יחסי המין ירדה באופן משמעותי. יכולים לעבור שבועות מאז הפעם האחרונה שקיימנו יחסי מין. יש לנו הרבה מריבות באופן כללי, וסביב הפער בצרכים המיניים שלנו בפרט."


"אני רווק בן 29, במהלך שנות ה-20 נחשבתי להולל. נהניתי מחיי הלילה שהעיר הגדולה זימנה לי, היו לי הרבה רומנים קצרים ועוד יותר מזה: יחסי מין מזדמנים. לאחרונה נכנסתי לקשר שלראשונה בחיי מרגש לי משמעותי. הבחורה נראית לי האישה המושלמת, האישה שלה חיכיתי כל השנים.  יפה , מושכת, חכמה, מצחיקה. אני סוף סוף באמת מאוהב, אבל כשאני נכנס למיטה אתה- כאילו כלום, אין זקפה, ואם יש, היא נעלמת לי בזמן החדירה". מאד מלחיץ. אני חושש שאם לא ימצא פתרון במהרה, הקשר הזה לא יחזיק. "


אלה הם רק חלק מהסיפורים, שמאחוריהם קיימים אנשים אמיתיים שחווים תסכול, סבל ומצוקה. לפעמים זה קריטי במובן זה שהם לא מצליחים, בגלל הקשיים בתפקוד המיני, להיכנס למערכות יחסים, או להחזיק בהן לאורך זמן.
המרפאה הסקסולוגית ביחידה לנוירו-אורולוגיה עוסקת בהפרעות בתפקוד המיני.

המרפאה עוסקת בנושאים המעניינים את כולנו - מיניות אחרי לידה, מיניות בגיל המעבר, מיניות בצל מחלה, מיניות בימי הקורונה ועוד. במהלך הטיפול במרפאה אנו מנסים להבין מה הגורמים לבעיות וכיצד ניתן לטפל בהן, ומתייחסים להיבטים הפיסיים המשפיעים כמו גם לגורמים הנפשיים ולאלו הקשורים למערכת היחסים הזוגית.

במרפאה צוות רב-מקצועי הכולל : אורולוגים, גינקולוגים, סקסולוגים, פיזיותרפיסטים, ואחים.
בין הקשיים השכיחים המביאים פניה לטיפול:
אצל גברים- בעיות זיקפה (אין-אונות מלאה או חלקית), שפיכה מוקדמת, שפיכה מעוכבת. 
אצל נשים- וגינזמוס, כאבים ביחסי מין.
ולגבי שני המינים - העדר/מיעוט חשק מיני, קשיים בעוררות המינית, קשיים בהשגת אורגזמה, חרדה ממין, התמכרות למין.

 

זימון תורים - נוירואורולוגיה

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם.

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.

יש לוודא שפרטיכם המלאים מעודכנים בהפניה.

מומלץ להוריד לטלפון הנייד את אפליקציית Dial My App המסייעת בזימון תור 24/7
להורדת האפליקציה>