ניתוחי בסיס הגולגולת

המחלקה לנוירוכירורגיה מספקת שירות איכותי ומתקדם לניתוחים של בסיס הגולגולת. את תחום הניתוחים של בסיס הגולגולת מוביל פרופ' גיל סוירי, מנהל המחלקה, בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בניתוחים מורכבים של בסיס הגולגולת. בכלל זה גידולים של בסיס הגולגולת הקדמי והאמצעי – Olfactory groove, sphenoid ridge, anterior clinoid, tuberculum sella, planum sphenoidale, spheno-orbital וגידולים של בסיס הגולגולת האחורי – Petroclival area, cerebellopontine angle, tentorium and tentorial notch.

גידולים של בסיס הגולגולת הם מורכבים ביותר, ובדרך כלל מאיימים על תפקוד הראייה, השמיעה, או על תפקוד כלי הדם המוחיים הגדולים העוברים בסמוך אליהם. גודל המחלקה הניסיון העשיר ומגוון היכולות המוצעות הם חלק מהגורמים שמביאים לתוצאות המצוינות בטיפול בגידולים כאלה. המחלקה לנוירוכירורגיה ברמב"ם מספקת לגידולים כאלה מגוון רחב של אפשרויות כירורגיות, כולל ניתוחים הכוללים פתיחת גולגולת, ניתוחים זעיר-פולשניים המבוצעים דרך האף (על כך – בדף נפרד או דרך האוזן, וכן טיפול רדיוכירורגי כמותאם באופן אישי לרצונו, מצבו הבריאותי וגילו של כל חולה ולכל גידול.

המחלקה משתפת פעולה במקרים רלוונטיים עם המחלקה לאף-אוזן-גרון, מחלקת עיניים, מחלקת פה ולסת ועוד, במסגרת צוות רב תחומי. אחת לשבוע מתקיימת ישיבה רב תחומית, כולל נציגים מכל המחלקות שהוזכרו, ובנוסף מומחים בעלי שם עולמי לדימות מוחי. בישיבה זו מתקבלות החלטות לגבי החולים המיועדים לניתוח פתוח, לניתוח זעיר-פולשני, לטיפול רדיוכירורגי, ואף למעקב הדמייתי וקליני.

זימון תורים - נוירוכירורגיה

שימו  לב – זמינות התורים בזימון אונליין זהה לזו שבמוקד הטלפוני.

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור שלחו דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.